Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, hogy egy baba...

Van olyan, hogy egy baba kinézi az ember szájából az ételt?

Figyelt kérdés
4 hónapos,csak anyatejes.Ha eszem,folyton a tányéromat nézi,aztán meg követi a kanalat és nézi ahogy rágom az ételt.Ha többen eszünk,akkor mindenkinek nézi a tányérját szép sorban.Ezt kb 2 hete csinálja.Már lassan kényelmetlenül érzem magam,mert olyan,mintha más társaságában ennék és az illetőt nem kínálnám meg.
2009. dec. 9. 15:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

szia


Nálunk kb egy hónapja csinálta előszőr,hogy a hintájában ült,én meg ettem..,majd egyszercsak elkezdett hőőő-hőőő-hőőőő-zni...,és minden egyes falatomnál ezt csinálta... Persze megmutattam,hogy mi is van a számban,és az is nagyon tetszett neki...

Ezt a hő-zést még egy párszor akkor is előadta,mikor pl a dm-ben épp cumit válogattam neki,és meglátta,hgy mennyi szupi cumi is van a láthatáron..:) Meg a tescoban van egy pont,ahol már kétszer is előadta,hogy húúú de klafa az a dolog ott....:) Persze a sminkes cuccok tetszettek neki.. Igazi csaj...! :)


Üdv.,egy 4 hónapos+1 hetes baba anyuja :)

2009. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!