Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kislányom egy...

10 hónapos kislányom egy percre (másodpercre) sem tudom magára hagyni, mert abban a pillanatban, ahogy nem lát hangos sírásba kezd?!

Figyelt kérdés
Ez 5hónapos kora óta így van, azóta egyetlen másodpercet sem töltött úgy el, hogy ne lennék mellette, kivéve ha alszik. A kukucs játékot nem szereti, akkor is sír, mit tegyek? Vagy ez természetes ilyen korban?
2009. dec. 9. 12:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszaitokat is! Mindkettő nagyon hasznos, és sok igazságot találtam bennük. Én inkább az a "mama típus" vagyok, akinek nem terhes ez egyáltalán, inkább csak a babám miatt kérdeztem, hogy természetes-e, neki nem akarok rosszat, és ha ez rossz, hogy állandóan együtt vagyunk, akkor inkább tennék ellene. Nekem nem terhes, megszoktam, ez számomra a természetes.

Valójában Ő is jól eljátszik magában, kb 15-20 percet, de igényli azt, hogy a látóterében és a közelében legyek, és az igaz, hogy nagyon sokat játszunk együtt. Egyébként egyedül alszik saját szobájában, éjjel nem kel fel, és még sokmindent csinál, amire én mint anya nagyon "büszke" vagyok.

Érdekes például, hogy ha a mamival vagy apával, vagy tatival van, semmi gond nincs abból ha nem vagyok ott, az a lényeg, hogy valaki legyen vele. Tehát az "egyedülléttől" sír.

No próbálom majd picit hozzászoktatni, nem azért mert nekem úgy jó, hanem azért, hogy az Ő későbbi érdekeit is szemelőtt tartsam.

Köszönöm!

2009. dec. 10. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!