Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon elkéstem a játszószőnye...

Nagyon elkéstem a játszószőnyeggel?

Figyelt kérdés
karácsonykor lesz kislányom 5hós és ezt szeretnék venni neki.Milyet ajánlanátok?
2009. dec. 6. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3 hónapos volt, mikor kapott egyet. Most 6 hónapos, néha még játszik rajta, de már nem a fellógatott játékok érdeklik, hanem hogy hogy tud keresztül menni rajta...

Igazából Te érzed, hogy meddig használnátok. Ha már "menős" a manó, akkor szerintem nem érdemes...ha még inkább egy helyben szeret lenni, akkor ne hagyjátok ki, mert hasznos és jó dolog!

Szerintem azok a legjobbak, amiken tükör meg húzogatós dolgok is vannak, esetleg zenéljen, bár ez is gyereke válogatja. Az én lányom pl megijed a hangos zenétől...

2009. dec. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, már nem nagyon érdemes, lehet hogy még 1 hónapig ellenne rajta, de ahhoz mértem drága szerintem. Az enyém pont ma 5 hónapos :) mi pár apróságot veszünk neki, zenélős plüss, fisher price mókakocka,ilyenek meg én még az adamo hintán gondolkodom, csak kicsit drága, szóval lehet azt majd januárban vesszük meg neki.
2009. dec. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem nagyon érdemes már venni, mert hamarosan már kúszik-mászik nem marad meg rajta. inkább nézz neki valami olyat ami leköti. Pl: Fisher Price mászógolyó, nagyon aranyos, az én lányom szereti(6 hós), vagy rugós hintát. ezek persze nem olcsóak, de én a teszvesz-en, vaterán vásárolok többnyire, és itt az eredeti ár töredékéért meg lehet venni.

2009. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!