Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos a kisfiam. Elkéste...

4,5 hónapos a kisfiam. Elkéstem már a bőlcsibe íratással?

Figyelt kérdés

2011.szeptemberre már mindenhol telt ház van.

Szerintetek mégis hogy gondolja ezt az állam?Csökkenti az önkormányzatok pénzét,a dolgozók létszámát,a gyes-gyed időtartalmát, de add bölcsibe a gyermeked.Még is hogyan?


2009. szept. 21. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
hát...ez nehéz ügy. Nem tudom, hol laktok, mi Székesfehérváron, itt is elég durva várólista van. A fiam 1 hónapos volt, mikor elmentem 3 bölcsibe és feliratkoztam. 1 éves volt, mikor szóltak, hogy most szeptembertől mehet (most másfél éves) de én halasztottam neki, januártól fogom beszoktatni. Szerintem úgyis veszít a mostani kormányzás és eltörlik ezt az új baromságot, de ez már politika :( Együttérzek Veled, nem tudom mit tennék, ha nem engednék bölcsibe jövőre...szerintem azért érdemes mindenhova feliratkozni, mert amint felszabadul egy hely, kötelesek valakit keresni és hátha pont ti lesztek azok :)
2009. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol laksz. A lakóhelyemen (Sopron) felhívtam a bölcsődét, hogy tényleg be kell-e íratnom a fél éves lányom, ha azt szeretném, hogy 2 évesen bölcsibe járjon. Azt mondták, elég majd előtte a beíratkozáskor. Pedig olyan rémhírek keringtek, hogy valaki még csak a vezetékneve szerint van beíratva, mert még meg sem született.

Érdeklődj a helyi bölcsikben.

2009. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk Vecsésen 60 férőhelyes bölcsibe 100 gyerek jár. Egy ismerősöm szerette volna beadni kislányát és nem tudják fel venni pedig lenne munkahelye. A rokonom is beíratta 1 éves kislányát de lehet még 1 év múlva sem tud menni majd. Van fizetős bölcsőde 60 000ft/ hónap.

2009. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Székesfehérvári vagyok én is:)
2009. szept. 21. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!