Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy zajlik az esti szertartás...

Hogy zajlik az esti szertartás, amikor már nem szopik a baba, de még kicsi a meséhez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Szerintem nyugodtan mesélhetsz neki. Én kisbabám 3 hónapos és nagyon figyelmesen hallgat közben. Állathangosat főleg. (most csak én találom ki a történetet, ha nagyobb lesz, akkor olvasok majd)
2009. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még szopik a baba és ezzel "vezetem rá" az alvásra, de nem cicin alszik el, hanem az ágyában. Csak azon gondolkodtam, hogy pár hónap múlva vacsi, majd pancsolás, hálózsákba csomagolás és be az ágyba? Melléülök, mesélek? Vagy mi vált be nektek?
2009. dec. 5. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk pont úgy van,ahogy a kommentben leírtad.Vacsi,pancsi,alvás.Annyi van,hogy alvás előtt,van egy kis "összebújás" félhomályban az ágyon hármasban.Aztán apa becsomagolja a zsákba,megkapja az épp aktuális kedvenc plüsst és villany lekapcs.13 hónapos
2009. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! a babám cicin aludt el kisebb korában. Most már vacsi után pancsolás,utána játék,azt követi a lefekvés ideje.Lekapcsoljuk a villanyt,összebújunk,énekelni szoktam neki,vagy mesélek közben simogatom a fejecskéjét és mire vége a mesének, szépen elalszik...de van hogy még kivárom amíg elszenderül.Ez az átállás olyan észre vétlenül zajlott,mert lassan elhanyagolta a cicizést,és inkább érdekelni kezdte a mese (Pipi akinek a fejére esett az alma,vagy Indiana Jones kalandjai).... XD ja, igen!egyébként 3 éves
2009. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!