Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek a 3 hónapos lányomm...

Mit tegyek a 3 hónapos lányommal, ha félek kivinni a nagyszüleihez? Hogy mondjam meg ez Nekik?

Figyelt kérdés
Miért - azért mert mostanában egyre több szomszédjukban és az ő udvarukon is találtak már vizisiklót, pedig nem is laknak víz közelében. Én nagyon-nagyon félek tőle (annyira, hogy még a gondolattól is a remegés fog el) és ezért a lányomat sem merem kivinni hozzájuk.
2008. júl. 18. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne depizz!

Akkor az utcára sem mered kivinni, mert a kocsmából véletlenül kijöhet egy részeg ember?

Bocsi, de szerintem nem kellene félni! A gyereket biztos nem hagyod magára az udvaron a babakocsiban, mivel még csak 3 hónapos mászni nem tud, hogy a sikló megharapja. A nagyszülők pedig biztos nagyon várják a picit, főleg, ha első baba. És ők sem fogják hagyni, hogy véletlen valami baja essen. Az én szüleim a picimet még a légytől is óvják!

Csak nyugalom, ne idegeskedj!

Üdv. - 4 hónapos picilány anyukája-

2008. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A vizisikló teljesen ártalmatlan! Hidd el, ő jobban fél Tőled! Szerintem az a legrosszabb, ha a kislányod megérzi rajtad a félelmet, mert felesleges stressznek teszed ki. Ki tudja? Ha felnő lehet nagy állatbarát lesz! Ha viszont ezt fogja látni tőled, akkor ő is félni fog az állatoktól. Szerintem vigye ki inkább az apuka.
2008. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem ok arra,hogy ne vidd a nagyszüleihez,hisz benn a lakásban csak nincsenek vizisiklók!!!!!!!
2008. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Ezek valós félelmek és ennek oka van. Inkább keress egy szakembert aki segít feltárni. Mindenképpen foglalkozni kell vele, mert a félelmünk ráragad a babánkra sajnos.
2008. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

A sikló NEM harap!

Ne légy ilyen!Nem kell a széltől is óvni azt a gyereket.Azért mert te félsz tőlük még nem kell a gyereknek is.Megérteném a félelmed,ha viperák laknák a területet de nem.Amúgy nem csak vizisikló létezik.Van erdei is.Szóval ne parázz mindenen,és ilyen hülyeséggel ne bántsd meg a nagyszülőket.Én is láttam már apámék udvarán pókot(nem rajongok értük)mégis ki merem vinni a gyereket.

2008. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már azt gondold, hogy a 3 hónapos lányodnak ártani tud egy sikló? Eleve nem tud semmit csinálni, másrészt feltételezem nem hagynád magára a lányod! Ennyire nem kell ám félteni, mert tiszta rettegés lesz az egész életed! Mi lesz, ha elkezd majd mászni? Majd amikor mondjuk homokot vesz a szájába, meg esetleg beüti a kis fejét valahová? Ne legyen, de benne van a pakliban. Akkor nem veszed ki a kiságyából nehogy baja legyen? Szóval ha csak ez az oka, nyugodtan vidd a nagyszüleihez, biztosan várják! 2 hós kislány anyukája.
2008. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok senkit megrémiszteni, de sajnos a sikló igenis lehet veszélyes. Egy kolléganőm 4 hónapos babójának tavaly sajnos az anyatej illata miatt belemászott egy sikló a szájába, és a pici megfulladt. Persze, állandó felügyelet mellett ez nem fordulhat elő, szóval a picurt egy pillanatra sem szabad egyedül hagyni.
2008. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is félek a pókoktól, meg a békától, mégis kimegyek a házból, még a szomszédba is átmegyek.Ne csináld ezt, mert a lányod átveszi majd a félelmedet.
2008. júl. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A 4. válaszoló vagyok.

Nem kell bántani! Kicsit nézzetek magatokba! Ti semmitől nem féltek??

Nem méricskéltek, és amiatt nem kap tápszert a gyereketek?

Nem drótozzátok be a babátokat??? (légzésfigyelő), ez is félelem.

Sorolhatnám, szóval nem kell ítélkezni, hanem segíteni.

2008. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen veszély fenyegetné is a lányodat, még ha Te iszonyodsz, vagy félsz is tőle, szembeszállnál vele a gyermekedért, és eszedbe sem jutna a saját félelmed. Hiszen Te vagy az anyukája! Én legalábbis így vagyok vele, ha szüksége van rám, akkor nem gondolkoznék rajta, hogy én félek a magasban, félek a póktól stb.
2008. júl. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!