Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerhez keverjem majd...

Tápszerhez keverjem majd növeljem a gyümölcspép arányát és lassan hagyjam el a tápszert. Másnak is javasolta ezt a módszert a doki a hozzátáplálásnál?

Figyelt kérdés

4 és fél hónapos múlt a lányom.A kanalat nem fogadja el.A doki azt mondta kezdjem úgy bevezetni,hogy cumisüvegbe a tápiba növeljem a gyümölcspüré mennyiségét,míg a végén nem kell már bele tápszer.Már egy hete így adok egy étkezést a lányomnak és így megeszi,és ízlik is neki.Próbálom néha kanálból is adni neki,de nem kell neki.

Más is kezdte így a gyümölcs bevezetését?


2009. dec. 3. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

Nekem nem javasoltak ilyet,de tudom,hogy előbb vagy utóbb minden gyerek megérik arra,hogy kanálból egyen.szerintem a babád egyszerűen még nem érett rá.Ha erőlteted,azt éred el vele,hogy teljesen megutálja a kanalat.Nem vagytok még lemaradva,és elkésve semmiről.Ha csak tápszert adsz neki,az sem gáz.aztán időnként,egy-egy kanállal próbálkozhatsz.Adj a kezébe kanalat,had játszon vele,had ismerkedjen vele.

2009. dec. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi gyümölcslével kezdtük.Hipp,persze vízzel hígítva.Azt nagyon szerette,ismerős volt az íz,így kanállal is gond nélkül elfogadta.Őszibarack volt az első.
2009. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán azért nem kell neki a kanál, mert még nem érett más étkezésre, mint a tápra.

Hozzátáplálni ráérsz fél évesen.

Nem értem, miért kell erőltetni?

2009. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hidd el ha tehetném nem erőltetném,de nem hízik a lányom semmit,sőt:(!Sajnos már nem nagyon akarja elfogadni a tápszert(nem nagyon váltogathatunk mert tejérzékeny,de ez már a harmadik gyógytápszer amit próbálunk.Ettől végre nem fáj a pocakja és nem is allergiás rá,ellenben már nem nagyon szereti)ezért javasolta az orvos,hogy kezdjük el a kóstoltatást így.
2009. dec. 5. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!