Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher price tanuló telefont...

Fisher price tanuló telefont vennénk az 1 éves kisfiamnak, mert folyton a telefonokkal játszana. Hol tudnék olcsón venni? Teszvesz vatera kilőve, de használt is érdekelne, magyar nyelvű. Nem akciós vhol? én csak 4500-ért találtam, azt sokallom

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor mi keresgettük anno, akkor az Auchan-ban volt a legolcsóbb.Nem tudom most mennyi, csak egy tipp volt...amúgy nagyon szereti a fiam,az autóban van nekünk, elég sokáig el van vele.

2009. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a Tesco-ban most le van árazva, úgy emlékszem, hogy 3.500.- Ft körül van. Már elég régóta és talán december közepéig tart, talán még kapsz. Onnan tudom, mert én is nézegettem a lányomnak.
2009. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,a tescot megnézem.auchanban tegnap voltam,nem láttam ilyen telefont. esetleg vkinek nincs eladó?
2009. dec. 3. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] itt is elég drága, de ezt találtam.
2009. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez csak egy szimpla telefon, de hátha jó lesz:) [link]
2009. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!