Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe csomagoljam a babakocsit?

Mibe csomagoljam a babakocsit?

Figyelt kérdés

Nem ide tartozik a kérdés, de talán köztetek lehet valaki, aki már csinált ilyet: babakocsit szeretnék eladni vaterán. mibe csomagoljam, hogyan oldjam meg a futárszolgálatos elküldést, ha már nincsen meg a kartondoboza? Aki esetleg már adott így el ilyesmit, hogy csinálta? vagy hol tudok én ilyen nagy dobozt szerezni?

köszi az ötleteket!


2009. dec. 1. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szia én éppen most vettem egyet a vaterán, az eladó buborékfoliába és egy fekete kukászsákba tette bele postán küldte el és épségben meg is kaptam
2009. dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ugrott be, hogy becsomagolnám valahogy papírba, aztán sok nagyméretú szemeteszsákfélébe és körberagasztószalagoznám, esetleg a pukis csomagoló is szóba jöhet. de lehet, hogy hülye ötlet.:-(
2009. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hülye ötlet. Bármi, ami védi a kocsit, jó. Lehet az papír, vagy bubis anya, szivacsréteg, de elegendő pár nagy zsák és ragasztószalag, és madzag.

Én a boltból próbálok mindig dobozt szerezni, de ilyen nagyot nehéz...

A futárszolgálat jó öltet, jobban vigyáznak rá, mint a posta!

2009. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én postán kaptam meg, folpackkal volt áttekerve, azzal a nagy méretűvel. Jól, szorosan volt bebugyolálva.
2009. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!