Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nyugodt volt a terhesség...

Aki nyugodt volt a terhesség alatt, annak a babája is nyugodt természetű lett?

Figyelt kérdés
Illetve fordítva?Én elég sokat idegeskedtem, vagy inkább izgultam a terhesség alatt, mivel két vetélésem volt előtte, és a terhességem is alatt végig voltak problémák.Nagyon féltem minden vizsgálat előtt, a végére a vényomásom is felment sajna és több mint két hetet kórházban voltam, ami maga volt a pokol!!Na azt nehezen viseltem.És a babám is elég izgága természtű, annak ellenére hogy a pocakban maga volt a nyugalom.Lehet ezért ilyen türelmetlen, izgága baba, mert stresszes volt a terhességem?Pedig mindent megtettem hogy rendben legyünk, és végül is szép nagy egészséges babám lett, időre:-)))Amúgy egy kis mosolyország, és imádom, csak néha olyan kis nyugtalan?
2009. dec. 1. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én csak azt tudom mondani, hogy a terhességem alatt nem voltam ált. nyugodt, voltak magánéleti gondjaim is, rengeteget sírtam, és a babám is rendkívül nyugtalan, zaklatott, sírós lett :(((( most kezd javulni a helyzet
2009. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ajjaj, akkor lehet összefüggés:-((És mennyi isős most a babó?Mi 3 hósak vagyunk és nekünk is most kezd javulni a helyzet.
2009. dec. 1. 17:51
 3/10 A kérdező kommentje:
isős:idős
2009. dec. 1. 17:52
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont fordítva, végig izgultam a terhesség során hogy minden rendbe legyen, sokszor már aludni se tudtam. A kislányom meg totál nyugodt természet szerencsére.
2009. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg kihat.

Én nyugodt voltam ,nyugodt a lányom is, 17 hós, egy angyal.

2009. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is féltem ettől.Én a terhességem alatt nagyon nyugtalan voltam,millió problémám volt,a férjemmel,a munkahelyemen stb.,rengeteget sírtam,veszekedtem,kiabáltam.A babám most 4 hónapos és rendkívül nyugodt,kiegyensúlyozott baba (kopp-kopp-kopp).
2009. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, pozitív példák is vannak.
2009. dec. 1. 19:49
 8/10 anonim ***** válasza:

első vagyok

14 hónapos múlt a babám :) és most kezd javulni a helyzet :)

2009. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!10 hós a lányom,nekem is volt egy vetélésem,és ezzel a terhességgel is 2X kórházban feküdtem-szóval végig paráztam,plussz egy temetés,meg ilyesmi.A lányom nyugodt kistündér.Egy hónapos kora óta átalussza az éjszakát.Szerintem nem ettöl függ!Kitartás!
2009. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kihat, ha nem is most később tuti!persze vannak ellenpéldák!az hogy izgulsz még nem nagyon gond, ha ideges ingerült vagy azt megérzi kihat rá is.
2009. dec. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!