Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy kicsi lenne? Most...

Lehet, hogy kicsi lenne? Most 6400g-os a 4hónapos kislányom, és folyton lepöndörödik a pelus a hasáról.4-9kg-os Pampers, -t vettünk neki. Nem beszélve arról, hogy néha egy nagyobb kakinál a hátán folyik ki a cucc.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor tuti kicsi.
2009. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát...nem hiszem hogy kicsi lenne. Az én babám is 4 hós, szintén 6400 g és ugyanezt a pelust használjuk. Ráadásul kisfiú :)
2009. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A súly csak 1 dolog.Az én gyerekem most lesz 2 éves,de nyáron még a 4+os pelust használtuk,mert vékony testalkatú.Most is csak azért van 5 pelusa,mert többet iszik és ez kitart 1 éjszakát.Ennek a tépőzárját is teljesen egymáshoz kell illesztenünk.Lehet a te babád pocakosabb és ezért nem jó neki a mostani méret.Próbálj ki 1 számmal nagyobbat.
2009. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor lehet ,hogy a fazonja más?A DM-es Baby-Love és a Tesco-s pelus tökéletesen állt rajta.Mi lehet evvel a pelussal a gond?Pedig ez tudtommal egy jó márka.Most kaptunk ajándékba 2nagy csomival és félek ,hogy nagy mosásoknak nézek elébe,mert minden rucija tiszta ... lesz.
2009. dec. 1. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Akartam mondani, hogy lehet, hogy a fazonja nem jó nektek de nekünk amikor kifolyt a kaka akkor nagyobbra váltottunk (pedig kilóra még jónak kellett volna lennie) ugyanabban a márkában és az tökéletes volt.

2009. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1.vagyok megint. Mi is pamperst használunk.
2009. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Pampers-t használok majdnem születése óta (most 5 hónapos és 8 kiló 70 cm) és azt vettem észre, hogy ami kilóm rá van írva mindig kicsi volt az én fiamnak. Amikor már ilyen súlyú volt én már a 4-est adtam neki. Igaz magas a dereka, de nem folyt ki belőle semmi. Szerintem ez már kicsi lehet neki (4-9 kilós)

2009. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az en babumnak is lepöndörödik a köldöke alá ez a méret,bár ő 5,5kg...szeretem ezt a pelust,bár a Huggies százszorta jobban tartja magát a pocakon :O( :O)
2010. jan. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!