Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is idegesít ha feltesz...

Titeket is idegesít ha feltesztek egy kérdést és néhányan nem tudnak rá "normális" stílusban válaszolni?

Figyelt kérdés

Vagy csak engem bosszant,hogy nem is a kérdésemre válaszol/válaszolnak.Ráadásul elég durva módon?

Persze vannak kérdések amik már 1000szer szerepeltek és néhány elég idegesítő is,de én vagy el sem olvasom vagy nem válaszolok rá.Más miért nem bírja ki csípős megjegyzések nélkül?

Veled is történt már itt ilyen?


2009. dec. 1. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Hajjaj, de még mennyire történt... Válaszol a kérdésre, hoyg milyen kérdés ez stb. és mikor válaszoltam, hoyg "akkor talán ne írjál, ha nem a kérdésre válaszolsz", akkor kiakadt, hogy hogyan tudok én ilyen kérdést feltenni (szoptatás vs. tápszer volt a téma), hiszen ezzel megbántom a tápszereseket... Azt már nem fogja fel az ember, hogy a másik oldalon is állnak valakik.


Na mindegy, no komment, ezt én sem bírom felfogni ép ésszel. És idegesít nagyon...

2009. dec. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem még ezen kívül az is bosszant hogy ha én írok választ a kérdésre ami a saját tapasztalatainkra kíváncsi és lepontozzák. Ami megtörtént pl.: ki hogy szült, szoptat stb.
2009. dec. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Van, hogy valaki nagyon egyszerű dolgot kérdez, de érződik a stílusán, hogy válaszra vár, nagyon szeretné tudni, hogy jól tesz-e valamit, normálisan fejlődik-e a babája...stb. Ilyenkor szép, egész kerek mondatokban válaszolok, és az estek 90%ban megköszönik, hogy rögtön válaszoltam. Ilyenkor elmosolyodok, hogy segíthettem valakinek. De van olyan, aki szintén feltesz egy egyszerű kérdést, előtte kb. 20an írtak már ilyeneket. Ott -sosem b.nkó módon!- de szeretek egy kicsit odavakkantani. Meg van az a helyzet, amikor normálisan válaszolok és más válaszoló "talál meg" és mert nem egyezik az ő gondolkodásával, amit írok ; akkor elkezd osztani, közben meg nem is a kérdésről van szó....
2009. dec. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


na meg az ilyen válaszoktól én is le tudok esni a székről...

2009. dec. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsi de ezt a kérdést is ezerszer feltették már. Olvasd el őket újra. Mert ahogy látom jobbat az akkori válaszoknál sem tudnak mondani.
2009. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen, sok itt a bunkó. Tudod a legtöbb anyuka otthon ül a gyerek hülye, a férjük nem csinál velük semmit és idejárnak eszet osztani meg idegeskedni.
2009. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesít. Tudomásul kell venni, hogy itt név és arc nélkül lehet válaszolni és így nincs tétje. Ezt használják ki!
2009. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!