Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is forralja mikróban a...

Más is forralja mikróban a vizet a babájának?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint nem az igazi,de én addig várok,míg rotyog,teljesen ugyanaz szerintem,mintha máshol forralnám...
2009. dec. 1. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán forralom benne a vizet(havonta talán egyszer), inkább a gáztűzhelyet részesítem előnyben.
2009. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én vagy vizforralóban,vagy a mikróban forralom a vizet
2009. dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
36%
szerintem inkább használd a gáztűzhelyet vagy a vízforralót a mikró egyáltalán nem egészséges főleg nem egy pici babának! Az egy dolog, hogy felforralja a vizet de hogyan?! Mikrohullámokkal!!! Gondolod hogy ez egészséges? Mert szerintem egyáltalán nem de te tudod mivel károsítod a gyerekedet én személy szerint az összes mikrót kivonnám a forgalomból!
2009. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
a mikró rákkeltő, forrald tűzhelyen
2009. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Szia!Én is forralom a mikróban.......végülis szerintem is felforralja ugyanúgy!
2009. dec. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Felforralni felforralja az biztos. Na, de mivel? Mikrohullámmal! Nem kevésbé ártalmas mint a tehéntej!
2009. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen,igen...csak azt nem értem,ha lehet mikróban vízzel sterilizálni(pl.Aventes sterilizálóba is az kell),akkor az mivel különb,mintha ott forralnék?
2009. dec. 2. 14:47
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
nem szabad mikróban forralni a vizet picinek!!! Nem hatástalanítja a bacikat úgy mint egy "normál" forralás
2009. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mikróban forraltam egészen a kezdetektől fogva. Nem volt tűzhelyünk (új lakás, nem volt hónapokig bekötve), így nem volt más választásom. Most meg már a jana babavizet issza, ezt nem forralom. 6 hós
2009. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vízforralóban forralom, szerintem egyszerűbb, viszont mikróban melegítem, ha kell. Nekem az orvosom azt mondta, nyugodtan lehet. És nem csak azért, mert neki hiszek, de szoktam használni.
2009. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!