Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vajat és felvágott...

Milyen vajat és felvágott félét adtok már 9,5 hós babának? Uzsira adnék neki már kenyérfalatkákat.

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Akármilyet.Bár én azért törekszem a minőségre.

Jó étvágyat hozzá:)

2009. nov. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, minőségit. Például mondjuk pulykasonkát, csirkemellsonkát. Végül is vajat is ehet már, hiszen ilyenkor már a módosított tejszármazékok megengedettek, de én inkább növényi margarinnal kennék a helyedben.

Ha meg tudja rágni, akkor természetesen már ehet falatkákat, jó étvágyat neki! :o)

2009. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én csirke mell sonkát,és olyan felvágottakat adtam babómnak aminek halovány szine volt,mert azokban kevesebb a kicsikre ártalmas anyag.Minden baba más,az én fiam ilyen idősen szerette a szalonna falatkákat is.Vaj és margarin nálunk nincsen,joghurt ,tejföl,szelíd kőrözött...
2009. nov. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, a minőség számít!

Én csirkemellsonkát és vajat szoktam adni.

A margarint egyenlőre ne add, több benne az adalékanyag! Legalábbis a mi dokink azt mondta, a vaj egészségesebb is. Tartalmaz olyan zsírsavakat, amik fontosak az agy fejlődéséhez. A margarinban nincs, csak a nagyon drágákban.

2009. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mi is inkább vajat eszünk, és minőségi felvágottakat szoktam magunknak is venni.
2009. nov. 30. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!