Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha kislányom 9...

Nem baj, ha kislányom 9 hónapos korától 10 hónapos koráig egy dekát sem hízott?

Figyelt kérdés
Nem volt még ilyen, eddig hónapról hónapra úgy gyarapodott születése óta, ahogy a "nagy könyvben meg van írva". Még nem megy amúgy, tehát biztos nem azért van, mert többet mozog.
2009. nov. 30. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

de hany kilos es milyen hosszu amugy?

lehet az utolso meres sem volt 100%os, de ha nem fogyott es jo a kedve akkor semmi ok az aggodalomra

2009. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy hosszra nőtt?
2009. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
9 hónaposan 7700 gramm volt, és 68 centi. 2700-al született, és 49 centivel. Illetve, mikor egy hónapos volt, a doki 48 centit mért, kérdeztem is, hogy, mivan, összement (?), de mondta, hogy Ők (dokik) máshogy mérnek, nem feszítik ki a gyereket, és nem a lábujjak végéig mérik stb. Eddig így hízott: 1. hónap 3800 gramm, 2. hónap 4700 gramm, 3. hónap 5250 gramm, 4. hónap 5800 gramm, 5. hónap 6250 gramm, 6. hónap 6800 gramm, 7. hónap 7200 gramm, 8. hónapban nem mérték (azt mondták, nem kell tanácsadásra menni), 9. hónap pedig 7720 gramm. Most, 10 hónaposan nem mentünk tanácsadásra, mert a dokink azt mondta, hogy ha minden OK Vele, akkor csak 1 évesen kell mennünk újra, de otthon megmértem, és ugyanúgy 7700 körül van. Amúgy mosolygós, vidám, jó alvó, jó evő, csak furcsa, hogy nem hízott semmit, pedig eszik rendesen. Bár, sorban jönnek a fogak, és beteg is volt a manóm, de ettől függetlenül evett ugyanúgy, ahogy eddig is. Ezért furcsállom a dolgot.
2009. nov. 30. 09:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csak 200gr hízott. Attól, hogy nem megy, gondolom kúszik-mászik, feláll, pakolgat, szóval sokat "dolgozik", ami sok energiavesztéssel jár. Ha rendesen eszik, alszik, kiegyensúlyozott szerintem nem kell aggódnod!
2009. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt hogy nem hízott a babám. A mérleg szerint, pedig ruhaméretet is váltottunk. De azt mondta a védőnő, hogy nem ugyanaz a mérleg volt, és lehet eltérés. Szóval lehet hogy nem ugyanúgy mér a te és az ottani mérleg.
2009. dec. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem hogy csak mi vagyunk ilyen pehelysúlyúak, az enyém sem nagyon hízik 8 és fél hós és 7800g 68 cm. De van hogy egy hét alatt nemhogy hízott volna még 2-3 dkg-al kevesebb.

/Tegnap pl volt itt egy asztalos és megkérdezte mennyi idős a baba én mondtam hogy 8 és fél és tisztára elképedt, azt hitte hogy fiatalabb. / Majd nőnek!

2009. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!