Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz? Amikor a 9...

Vigyem orvoshoz? Amikor a 9 hetes babam hatan van a kezem, erzem, hogy horog neha. Neha trusszog, neha kiszivok egy kis fikuszt, de nem lazas, nem kohog. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 04:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyan ez a helyzet. Már többször tapasztaltam én is ilyen "hörgést", de csak néha, szóval ez nem állandó. Voltam már vele orvosnál azt mondta, hogy semmi baja sincs, teljesen tiszta a tüdeje, csak összegyűjt egy ki nyál a torkában és ezzel "játszik" de ha lenyeli akkor az távozik a széklettel. Azt is mondta ne ijedtünk meg, minden kisbaba csinál ilyet. De ha attól megnyugszol akkor inkább vidd el orvoshoz, én is aggódtam érte, tudom milyen érzés.

2009. nov. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, reggel van, nem tudok helyesen írni :D
2009. nov. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!