Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit gondoltok?

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A nagynéném 40 éves és kb 1 hete fogadott örökbe egy kisbabát. Nagyon sokat foglalkozik vele és nagyon kimerült. Azt mondta hogy még nem érzi az anyai szeretetet iránta. Szerintem azért van mert kimerült és majd később kialakul. Ti mit gondoltok?
2011. nov. 13. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Még aki szül, annak se biztos, hogy egy hét múlva kialakul az igazi anyai érzés.
2011. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is később kialakul. Gondolom azért fogadott örökbe, mert szereti a gyerekeket. Csak azért más így, mintha ő hordta volna ki, mert akkor 9 hónapig a része, érzi őt, és már akkor kialakul kötődés. De még szülő nőnél is van, hogy nem egyből érzi, szóval ez normális.
2011. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen idős a pici?

Mert ha pár hetes és csak eszik-alszik,biztos,hogy nem ezt az érzést várta.Majd 2-3 hónap múlva már megismeri,visszamosolyog,örül neki, háát ennél nincs csodálatosabb!Akkora már összenőnek annyira,hogy megjön a várt anyai érzés is!

2011. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még korai, majd ki fog alakulni!!!
2011. nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megmutattam neki és így egy kicsit megnyugodott. A 3. válaszolónak most lesz 1 hónapos.
2011. nov. 14. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!