Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az a pillepalack és a...

Milyen az a pillepalack és a morzsolós kendő? Hol szerezhetem be és mennyiért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 28. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A pillepalack az a műanyag palack, amiben az ásványvíz, üdítő van. Jó játékot készíthetsz belőle a babádnak, ha megtöltöd golyócskákkal, kaviccsal gyöngyökkel félig, hogy zörögjön, majd jól lezárod, hogy ne tudja kibontani.

Morzsolós kendő (vagy szundikendő), akár a Dm-ben, bababoltban, játékboltban, Müllerben kapható, finom anyagból, babaplüssből készül, általában van rajta egy csomó.

[link]

második képen

2009. nov. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A pillepalack a mezei, műanyag üdítős flakon. :) Mosószereres vízzel alaposan, kívül-belül kimosod és odaadod a babának. Az enyém is imádta. Én tettem bele alufóliából kis gombócot meg pici vizet. Így csillogott és zörgött is.

Morzsolós kendőt (más néven alvókendő, rongyika, nyunyó, stb.) szinte mindenhol lehet kapni, áruházakban, bababoltokban, DM, Rossmann, stb. Biztos láttál már, csak nem tudtad, hogy az az. 1000-2000 Ft körül van, attól függ milyen márkájú. Kis plüss kendő, általában az egyik sarkán, vagy a közepén egy állatfej szokott lenni, a négy sarka pedig csomózva van.

[link]

[link]

2009. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk dm-es babylove morzsolós kendő van.

Puha plüss és egy nyúlfej van rajta -a férjem szerint kecske :D-, már kezdi birizgálni elalvásnál. Arra jó, hogy a babé megtanulja megnyugtatni vele magát.

2009. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!