Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy válasszak cipőt? 9hós...

Hogy válasszak cipőt? 9hós lányomnak szeretnék a Tesz- veszen cipőt venni de magas a lábfeje. Mit mérjek hogy stimmeljen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugye nem használtat veszel neki??

Azt nem szabad, mert árt a lábacskájának.

Amúgy találsz mérettáblátatokat, az segítségedre lehet.

2009. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg mérd meg körben ahol a legmagasabb a lábfeje,és kérd meg az eladót,h mérje le a cipőt ugyanott.De ha "problémás" a lába,neten nehéz lesz cipőt venni.
2009. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,csak ez lemaradt.Az angol cipőknél-pl Clarks-betűvel jelölik ezeket-pl 7F-,de annyira emlékszem csak,h az F keskeny lábfejű babákra jó.Biztosan találsz a neten erről táblázatot.
2009. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cipőt ne vegyél próba nélkül én már 2x jártam pórul ezmiatt, ekkor megfogadtam gyerek nélkül cipőt nem veszek.Neki is magas a lábfeje és nagyon nehéz neki cipőt találni.
2009. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért mi a baj a használtakkal?Még nem megy!
2009. nov. 27. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj,ha használt,ez nem tudom honnan jött.Ha menne már akkor tényleg nem lenne annyira jó,bár szerintem csak akkor ha nagyon ki lenne gyúrva.De így,hogy nem megy,miért ne vehetnél használtat?

Hát mindenesetre azt ne vedd meg,amit én hirdetek,mert pont egy ilyen dolog miatt tettem fel.Magas a lába és nem ment bele...pedig egy gyönyörű bőrcipő,ajándékba kaptuk..

2009. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megy, akkor nem kell neki cipő. Ha már lépeget és sokat áll, akkor én nem vennék neki használtat. Kitudja hogy van kitaposva a cipő.

Szerintem nagyon fontos a jó cipő, erre ne sajnáld a pénzt.

Ez az én véleményem.

2009. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is 9 hónapos a lányom, sok kocsi cipőt vettem már neki teszveszen. Egy papír lapra állítsd rá, tedd rá a lábacskáját zokniban, a lábujjánál és a bokájánál húzz egy vonalat így megkapod a talphosszát, és még arra 1 cm-t számolj rá hogy rá tudd adni. Én 12cm belső talphosszas kiscsizmát vettem neki, mert 11 cm a lába de ami 11 cm talphosszas az istennek nem megy rá.

Mondjuk ezek a kocsicipők tényleg csak babakocsiba valók amikor ül benne, mert ha ráadom bébikompban a lányomra seperc alatt lerúgja, kilép belőle.

Ha topánkát szeretnél olyat válassz amin felül van egy pánt ami tépőzáras vagy patentos az úgy ahogy oda fogja a lábához a cipőt nehezebben rúgja lea mászásnál lépegetésnél.

Vettem egy fisher price adidas kocsicipőt igazi bőr 5000 ft körül volt, na az szuper, pont úgy van kialakítva, hogy ráilleszkedik a lábára, a bokája sem jön ki belőle nem tud kilépni a cipőből jó erős tépázára van, és a nyelve nagyon kinyílik könnyű még a torkos lábra is ráadni.

Szóval 19-20 as méretet válassz.

De a tescoban is vannak nagyon jó kocsicipők 1000 ft körül, sőt ha akciós akkor 300-400 ft és rá is tudod próbálni.

Rendes cipőt amiben már jár tényleg csak úgy vegyél hogy rápróbálod mert én a boltban is vagy 15-öt próbáltam ráadni mire 1 jó lett, nagyon nehezen sőt van hogy bele sem megy a lába, vagy nehéz a cipő, vagy túl széles.

2009. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ,azért kell neki kis cipő hogyha ott kint nem zsákba van akkor ne fázzon a lába!Utolsó válaszolónak köszi a hasznos infót !Le mértem a lányomé 12cm!Köszi
2009. nov. 28. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!