Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondjam meg nekik, hogy...

Hogy mondjam meg nekik, hogy most a baba védelme miatt nem szeretnénk találkozni velük? H1N1

Figyelt kérdés
Barátaim nem oltatták be magukat és vendégségbe szeretnének jönni hozzánk. Ráadásul elég nagy társasági életet élnek, sok emberrel találkoznak napi szinten.
2009. nov. 27. 11:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%
Én is nagyon parás vagyok és voltam, de sajna nem tudok mindenkit kivédeni. Ezért én eddig senkit nem engedtem be és nem mentünk sehová, de rá kellett jönnöm, hogy így nem lehet élni. Az a másik dolog, hogy hiába vagyunk beoltva lehetünk mi is vírushordozók. Annyit csinálok, hogy bevásárlóközpontba meg olyan helyre ahol sok ember van nem viszem a 8 hónaposomat, de azért a postára, gyógyszertárba, a sarki kisboltba csak el kell mennünk, nem húzhatok rá mindent a férjemre. A legjobb barátaink meg ha nem betegek jöjjenek nyugodtan. Ja azt hozzá kell tennem hogy legjobb barátból 2 van.
2009. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
61%

Nyíltan. Mondd meg nekik, hogy mivel nem oltatták be magukat, potenciális vírushordozók, ezért míg a baba el nem érte az x kort, nem jöhetnek, különös tekintettel arra, hogy sok ember között megfordulnak. A helyükben megérteném, de jót is röhögnék.


Vagy, gondold végig, melyik évben nem volt influenzajárvány, hasonló áldozatokkal, stb. Persze ehhez le kell küzdeni a félelmet. Ha ráadásul szavaidból következtethetően be vagytok oltva, akkor a cucc megvéd, nemde? Akkor mitől félsz?

2009. nov. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hozzánk már az első héten lázasan, köhögve érkezett apósom. Fogtam a gyereket, és kivonultam a szobából. Lett is nagy sértődés.A barátokkal, rokonokkal tudattam, hogy ha betegek ne jöjjenek, csak ha már meggyógyultak.Sajna a töbség megsértődött, egyáltalán nem értettek meg.Van, aki azóta sem jött.Teszek rá!Szerintem te is mondd meg, ha jönnek, legalább mossák meg a kezüket.Ebből csak nem lesz nagy harag.Ha bátortalan vagy, és megbetegszik a picur, lelkiismeret furdalásod lesz.Bátorság!
2009. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
35%

Ki az a hülye bunkó barom aki mindenkit lepontoz?

NA én is tudok bunkózni, ezért utálok már válaszolni, mert akár mit ír az ember valami hülye állandóan lepontozza.

2009. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásaitokat! Megmondtam pár ismerősömnek. Csak egy sértődött meg, és nézett hülyének. A többieknek természetes volt a kérésem, elfogadták. :)
2009. nov. 30. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!