Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti ilyenkor mit...

Anyukák! Ti ilyenkor mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

A férjemről van szó és a 15 hónapos fiunkról. Kb negyed órája fürdettünk és a férjem szóba hozta a kisfiunk kukiját hogy rendesen megmosom-e, a makkja alatt is?! Én pedig elmondtam hogy odáig nem tudom felhúzni a bőrt. (Szárazon fel lehet de hát a kádban kicsúszik..) Erre kikelt magából hogy mi az hogy én ezzel szórakozok. Kihangsúlyoztam hogy nem az van hogy nem akarom megcsinálni, hanem hogy egyszerűen nem TUDOM. Csak mondta a magáét hogy nem tudja mit csinál velem hogyha lekell majd vágni (?!) a fiunk farkát! (szó szerint így mondta). Meg mi az hogy nem tudom megcsinálni amikor az övét is fellehet húzni. Na ekkor mondtam neki hogy akkor próbálja meg TELJESEN felhúzni a bőrt és ha sikerül, akkor magyarázhat. Persze én voltam a hülye hogy mit gondolok, majd ő hozzá nyúlkál a farkához?! Soha nem nyúl hozzá valóban, mert ő nem fogja molesztálni a fiát, mi van ha valami rossz dolog marad meg a fiunkban emiatt?! Én csak ott döbbentem álltam...


A kérdésem az lenne hogy tényleg én csinálom rosszul, vagy a férjemnek van igaza?


2013. dec. 26. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de a férjed agyában valami nagyon nem stimmel.

Nálunk a férjem volt a bátrabb, ő csinálja mindig, hiszen neki nagyobb a "gyakorlata" ebben.

Én is bénázok vele, vizesen én sem tudom hátra húzni.

Az embered nem komplett :(.

2013. dec. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a férjed nem normális...
2013. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szárazon teljesen hátra tudod húzni, akkor nincs letapadva. És bár néha nekem is nehezen megy, mert éppen olyan pózban van a fiam a kádban, hogy nehézkes, de le tudom vízben is húzni, sőt le is húzom, hogy meg tudjam mosni. Egyébként ilyenkor nem kell beszappanozni vagy be tusfürdőzni, nem tudom mit használsz, hanem simán a vízben hátrahúzod. Szóval egy csak rá kell jönni a gyakorlat nyitjára.

De azért a férjed reakciója igen durva volt!

És egyébként ha nem is tudnád szárazon sem hátrahúzni, mert le volna tapadva, az sem a te hibád lenne, ugyanis nagyon-nagyon sok kisfiúnak eleve le van tapadva a kukiján a bőr, de legkésőbb ez 2-3 éves korra magától teljesen hátrahúzhatóvá válik. Akiknek nem, azoknak meg leválasztással vagy műtéti úton megoldják.

2013. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Te csinálod jól! Erről a dologról igen megoszloik azorvos álláspontja!

A férjedet pedig nem lehet minősíteni!:(

2013. dec. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a dokink nem javasolja a huzigálást a mikrosérülések miatt. Egyébként ma már nem kell feltétlenül műteni, krémmel megoldható, illetve 3-4 évig várnak, nem kell parázni. A férjed meg egy tapló.A férjem ott volt amikor a dokink elmondta, még az anyjának is elmagyarázta, hogy hagyjon békén ezzel, mert ez sem úgy van, mint 30 éve.
2013. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én férjem is mindig kérdezgeti tőlem, hogy a kukikat rendesen megmostam-e (2 van rajta kívül), na de messze nem ilyen stílusban. Az előttem szólók véleményét osztom, ez elég bunkó dolog volt tőle.
2013. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1.Nem kell húzogatni!Ma már a legtöbb doki azt javasolja 2-3 éves koráig ráér!Persze én azért addig míg engedi a bőr szépen óvatósan felhúzom a vízben de nem szabad erőssen


2.a férjed beteg ha ilyeneket gondol hogy ezzel molesztálja a fiát!Nekünk két fiúnk van(3,5 éves és egy 11 hós )de mindkettőnek Apa húzogatja és semmi betegset nem látunk ebben elvégre mégis neki van benne nagyobb rutinja!


3.Ne aggódj,míg pelenkás teljesen természetes ,hogy nem jön fel teljesen a bőr hisz ez direkt így "találta" ki a terészet!Szobatisztaság után is teljesen normális még 3-3,5-4 éves korig is hogy van egy kis híjja hogy teljesen feljöjjön!

2013. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Félreértettetek. Feltudom húzni neki, nincs letapadva. Csak a vízben nem megy. Ezáltal a makk alatt nem tudom megmosni teljesen. Csak ameddig engedi és nem csúszik ki a kezemből... Emiatt akadt ki a férjem. Hogy nem mosom meg neki rendesen.


Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek!

2013. dec. 27. 08:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó nagy kretén a férjed, remélem, ki fogod hajítani. A gyerekben nem amiatt fognak rossz emlékek megmaradni, hogy a szerencsétlen a kezébe veszi, hanem az ostoba kiabálása miatt.
2014. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy feláll a kádban és úgy húzd hátra, talán könnyebben megy.
2014. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!