Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen főzelékeket, gyümölcsök...

Milyen főzelékeket, gyümölcsöket adjak 7 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Már 5 hónapos korban elkezdtük a hozzátáplálást, de lassan kezd egyhangúvá válni az étrendje.Amit eddig kapott, sütőtök főzve, sütve,barack, répa,alma, körte,banán,gesztenye,borsó(fájt a hasa tőle),zöldbab,brokkoli.

Esetleg ezeket hogyan variálhatnám?Vagy miket adhatok még?


2009. nov. 26. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

adhatsz cukkinit,tökfőzeléket, gesztenyepürét(kecskemétinek van)adhatsz neki babakekszet gyümivel,rizst is ehet jól megfőzve pépesen,krumplipürét tej helyett tápszerrel vagy vízzel elkeverve.Csirkehusit, pulykahusit (rizzsel, répával stb)Jól leturmixolva megeszik:)mi is szeretjük.Májat,kukoricakrémet.Remélem segítettem :)

2009. nov. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocsi,most látom a gesztenyét írtad:)az jó!
2009. nov. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A borsót átpaszíroztad? Általában a héj miatt fáj a pocakjuk. Adhatsz még salátát,cukkínit,sárgadinnyét,szilvát,meggyet,cseresznyét,fehérrépát,céklát,spárgát.

Én a babaszoba oldalon található milupa konyháról szoktam lesni recepteket, de más oldalak is vannak ahol ötletes kajákat találhatsz.

2009. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

A borsó üveges bébiétel volt,nem én készítettem neki.

A krumplit sajnos nem szereti és ha mással van keverve akkor sem eszi meg.:(

Tejpépet,kekszet kap, igaz ezt nem írtam.

A pépeket is gazdagítom gyümölccsel.

2009. nov. 26. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!