Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt Anyucik! Mennyit...

Tapasztalt Anyucik! Mennyit kell aludni egy 5-és fél hónapos babának napközbe?

Figyelt kérdés
Kb reggel 7-től este 8-ig napközbe alszik 6-órát.nagyon sokszor felébred éjszaka,felsír,talán fáradt sajnos nem tudom az okát.Segítenétek mit tegyek?köszönöm.Szeretném ha végigaludná az éjszakát.Már nagyon kivagyok merűlve:-(
2009. nov. 26. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az,hogy mennyit KELL aludnia egy babának hülyeség,minden babának más és más az alvásigénye.nem lehet,hogy talán éhes éjjel?megeteted ilyenkor?
2009. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 hét múlva lesz 5 hónapos. Ő éjjel este 8-tól alszik kb 7-ig. Napközben nem alszik 6 órát, délelőtt alszik felet néha 1-et, ebéd után alszik talán 1,5-öt, és délután még mondjuk 1-et, az összesen 3-3,5 óra. Nálunk is előfordul, hogy felsír éjjel, de nem hinném, hogy ez a fáradtságtól van.
2009. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az enyém négy honapos, de hasonlo a napi alvásigénye az előttem szoloéhoz. sztem probáld meg napközben foglalkoztatni, és este 8-9körül fürcsi, vacsi után tedd le a kiságyába, cumival aludni, mikor még ébren van...probáljátok meg, hogy egyedül aludjon el este. el fog. sztem. ha szereti a cumit ok, ha nem kell neki az elalváshoz annál jobb.nekünk igy müködik. előtte nekünk is voltak problémáink...
2009. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia. én itam az előbb is. néha ha nem alszik vissza éjjel, tényleg nem hülyeség megetetni. utána tutira jol fogja magát érezni. amugy ajánlom figyelmedbe: Aludj jol gyermekem c. könyvet. nagyon jo. sokat segitett nekem is.

pusza. 1 kalappal. jah ha gondolod átküldöm mailben a könyvet.. irj privit.

2009. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy szomjas? Szárazabb a levegő és lehet hogy kiszárad a torka.

Biztos nem a fáradtságtól, mert akkor el sem aludna. Mit eszik?

Nálunk (nem ebben a korban) kicsit idősebben, házilag készített főzeléket adtam neki. Mindig megette jó étvággyal, de éjjel rengetegszer felébredt. Aztán elkezdtem neki bolti babakaját adni délben és azóta átalussza az éjszakát. Azt beszéltük a doktornővel, hogy hiába főztem én főzeléket hússal mindennel, lehet az mégsem tartalmazta azt a tápanyagmennyiséget amire neki szüksége volt vagy nem tudom mitől volt ez. Aztán egy éves kora óta megint én főzök neki.

2009. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az alvas orokos tema a szuleknek, nem igaz? :)

Az en babam reggel 7kor kel, 2x 40 percet alszik delelott majd 2x1 orat delutan.Az elmult 2hetben viszont volt hogy este 5tol vegig aludt reggel 7ig 3orankenti szopasra azert felkelt. Este 7kor mindig agyban van es alszik, ejjel szopizni kel fel.En meg sem probalom h ne szopiztassam ejjel, ha akkora lesz es akar akkor leszokik majd rola. 5honapos es 1hetes a kisfiam.Estefele vagy ejjel ha felsir megprobalom nyugtatgatni,szopiztatni es visszaalszik. Van hogy hasa faj, mert a puki bofi bantja, olyankor felvesszuk setalunk vele, kis torna, majd 30 perc mva amikor mar jobban van elalszik.Nezd meg fazik-e, melege van -e faj e valamije stb.Az is lehet h rosszat almodik. Millio ok miatt is felkelhet.Remelem tudtam segiteni,kitartas.En is kivagyok a 3orankenti szopiztatastol....fel a fejjel :)

2009. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!