Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy a fiatal...

Miért van az, hogy a fiatal anyukákat mindig kioktatják, hogy mit hogy kéne csináljon?

Figyelt kérdés
Most nem a használható tanácsokat adókra gondolok,hanem azokra,akik lenézik a fiatal anyákat.Attól hogy valaki fiatal még nem feltétlen "hülye" a gyerekneveléshez.Vagy csak engem idegesít?Volt már más is így,hogy állandóan okítgatták?Én egyszerűen már megőrülök.Nem tudom megértetni velük,hogy nincs szükségem a kioktatásra.Láttam már 3 kisgyereket felnőni a nővéreim mellett.Mit csináljak?
2009. nov. 26. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Senkivel se foglalkozz, tégy a belátásod szerint.


Egyébként nagyon szívesen lennék fiatal anyuka. Azaz 25 év alatti anyuka. Szerintem sokkal több türelme, ereje van a gyerekekhez. Azt gondolják, a tapasztalatod kevés.

2009. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére én ezt eddig megúsztam. Viszont két lehetőséget látok a problémádra: meghallgatod és elengeded a füled mellett vagy leállítod udvariasan és elmondod, hogy te is érted a dolgodat és ha bizonytalan leszel, segítséget fogsz kérni - addig pedig hadd próbálkozz te magad még akkor is, ha netán hibázol.


Sok sikert!

2009. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fiatal anyuka, mégis mindenki kioktat, na nem itt, mert itt nem szoktam kérdezni, de a környezetemben élők igen.. :) Én csak mosolygok rajtuk. Úgy csinálok, mint aki megfogadja, megköszönöm a tanácsot, oszt' viszlát.. :) Én jól szórakozom rajtuk... Tedd azt Te is az itteni válaszolókkal :)
2009. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok fiatal (34 éves vagyok), mégis engem is kioktatnak. Vagy megfogadom a tanácsot, vagy elengedem a fülem mellett. Rossz esetben csúnyán nézek. :-)
2009. nov. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most nem feltétlen az itteni válaszadókra értettem.Hanem a környezetemre.

Egy ideig bírtam,de mostanra már sok.

Meg olyanokkal fárasztanak (anyósom pl) hogy mindig etetem a gyereket,el fog hízni.Ez csak egy példa volt.

Amúgy köszönöm a válaszokat.Jó tudni hogy más is van így,nem csak én vagyok kitüntetve ezzel. :)

2009. nov. 26. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudod, mióta világ a világ, tele van nálunk mindig okosabb(nak tűnő, vagy látszani akaró) emberekkel. Ez már csak így van. :) Ha nem veszed fel a kesztyűt (azaz nem csattansz fel, nem szólsz vissza), akkor akár élvezetes is lehet.. én írtam, hogy én csak jókat mosolygok rajtuk magamban :)
2009. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁÁÁÁÁ,már én is teljesen kész vagyok. De olyan alap dolgokat mondanak,hogy a hajam ketté áll. Nyelek egyet és ennyi,nem akarok senkit se megbántani.
2009. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát nekem is ez a bajom,hogy nem akarok senkit megbántani. :/
2009. nov. 26. 16:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne is mond!Foleg a ferfiak es azoknak az oktatasat birom akiknek gyerekuk sincs.

Mar a hocipom tele van veluk.

Hat csinaljak mar mindent ugy ahogy en gondolom.

En pl. Anyukamon kivul nem kerem ki senkinek a velemenyet,meg persze ezen az oldalon is felteszem a kerdeseimet,de ha 3 fele valasz erkezik akkor inkabb megkerdem anyut(csak kulfoldon elek az a baj)

5 honapos baba anyukaja

2009. nov. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha fiatalon szulsz, az a baj.

Ha idosen szulsz, akkor meg az a baj.

Mindig lesz olyan ember, akinek nem tetszik semmi, amit csinalsz, de ilyenkor a kepukbe kell nevetni es lazan elsetalni.

Hidd el, ez jobban faj nekik, mintha elmagyaraznad a dolgaidat. Beken fog az az illeto hagyni ,akivel ezt megcsinaltad.

2017. ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!