Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez a nagy változás 3...

Mi lehet ez a nagy változás 3 hós babámnál?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon rossz alvó volt, csak karban vagy cicin aludt el.Nappal alig-alig aludt fél órákat.Este persze felkel min. kétszer, de inkább háromszor enni.

Egy pár napja pedig mint akit elávgtak, el tud aludni magától nappal, és alszik is két órákat egyben:-)))

Lehet azért mert megtalálta az újját amit cumizik?Mert eddig nem fogadott el játszócumit.Másnál is volt ilyen változás?Olyan jó hogy pihen napközben is, és magától!!

Volt másnál is ilyen pozitív változás?


2009. nov. 26. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak annyi hogy változik. Nem mindig lesz ez igy, ha jön a foga, vagy igényli jobban a társaságot akkor megint más lesz. Az én babám is 2 hónapos korától szépen aludt napközben is, nem kellett ringatni meg a hasamon elaltatni. Most pedig mintha nem is ő lenne, napközben csak nyöszörög, állandóan ölben akar lenni, nem akar elaludni, még a cumi se kell neki, pedig eddig a szájába adtam egyből elaluldt.
2009. nov. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Örülj neki! :)

Az én fiam születésétől fogva 3 hónapos koráig átaludta az éjszakát.

Aztán megtanult a hátára fordulni (hason alvó) és azóta, ha éjszaka a hátára fordul nekem kell visszafordítanom (óránként). Nem egyszerű.

2009. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Örülök is, kopp-kopp, de nem akarom elkiabálni.

Jó babázást nektek.Ja éjszak átvalvása, na azt inkább hagyjuk:-(

2009. nov. 26. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!