Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hetes a kisfiam, és 130...

4 hetes a kisfiam, és 130 ml-t megeszik, tápszeres. Nagy súllyal született,4,15 dekával, és már most 5 kiló 30 deka, ez rendben van?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére nem olyan kis husi, szerintem teljesen rendben van, csak nem tudom hogy ez a nagy súlygyarapodás okés-e. A ti tápszeres babáitokkal mi a helyzet?
2009. nov. 26. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi,jó a súlygyarapodása.Az én lányom is ennyi volt.Az első 3 hétben tápszeres volt,utána szopizhatott,de az anyatejtől többet hízott.Most 8 hónapos és 11 kiló.Fogzik,rengeteget mozog,mégis csak hízik,hízik.gondolom hosszú is.
2009. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a mi kisfiunk 4200 grammal született és most 5400 gramm. 23.-án volt 1 hónapos. 52 cm volt születéskor most meg 58 cm. igaz a mi kisfiunk anyatejes, 1x-2x kapott csak pótlást az elején.

szerintem nem sok, nyugi minden okés :)

2009. nov. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszi a gyors válaszokat. :) További jó egészséget mindenkinek.
2009. nov. 26. 11:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!