Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket visszavárnak gyed...

Titeket visszavárnak gyed után dolgozni? Akik nemt udják azok izgulnak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 26. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hoyg viszavárnak-e,de ahogy a munkahelyemen az átrendeződéseket néztem, nem biztos. :-( Pedig képzeld,szerettem csinálni (irodai pörgős munka szállítmányozási osztályon),és pont akkor kerültem új főnökhöz egy új struktúra miatt, hogy elkezdhettem volna karriert építeni,amikor már 3 hós terhes voltam. Nem lehetett előre tudni, pedig ha tudtam volna legalább egy évet vártam volna a babával.

Az előző főnök nem ismerte el a munkám,és nem is érdekelte hoyg kidolgozom a belem, hoyg túlórázok szó nélkül mert élvezem és mert sikereket akarok elérni,stb... (sokszor be se írtama túlórákat, mert nem a pénz érdekelt,hanem hoyg fejlődjek).

Most elkezdtem egy főiskolát, olyat ami érdekel, aztán meglátjuk mi lesz ha letelik a 3 év.

Te mit dolgoztál, és téged várnak vissza?

2009. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, engem várnak vissza.Szerencsére a munkahelyem nagyon családbarát, és már alig várom hogy újra dolgozhassak.Jelenleg is sok kismama van a cégnél, leendők és gyakorló anyukák.Amíg még dolgoztam addig is több anyuka jött vissza gyesről.E téren teljesen biztonságba érzem magam.Vezető pozicióba voltam és már alig várom az új kihívásokat.3 évig nem szeretnék itthon maradni, max. kettőig.Imádom a lányom, szeretem az anyaságot is, de én egy örökmozgó vagyok és szeretem a munkám.Hiányzik.
2009. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mázlista vagyok, mert visszavárnak, de nem a régi beosztásomba, mert azt már én sem vállalnám. Imádtam, de nem tudok 24 órát rendelkezésre állni baba mellett.

Az új beosztásom már nem a gyártás területén lesz, hanem valószínűleg átigazolok marketingre.

Bár én még nem szeretnék egy darabig visszamenni, mert első babám, de még szeretnénk legalább kettőt, meg most indult be a vállalkozásunk, szóval van mit csinálni.

Veled mi a helyzet?

2009. nov. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem visszavárnak (könyvelő). Ha nem várnának, akkor sem izgulnék, szerencsére irodai munka mindig rengeteg van, biztos hamar találnék másikat.
2009. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, állami cég és visszavesznek, csak kérdés, hogy helyileg ugyanott fogok tudni-e dolgozni.
2009. nov. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Irodán dolgoztam,de van helyettem más felvéve,meg hárman vagyunk kismamák egyidős babákkal,max ha egyet visszavesznek.Mindenképpen ott szeretnék dolgozni,több végzettségem is van ,és ott lehetne őket használni. De sajnos mostanában nem megy jól a cégnek,már most aggódom pedig bőven van még idő...Én is kétév után akarok viszamenni.
2009. nov. 26. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem biztosan nem várnak, nem is mennék. Utáltam ott dolgozni ahonnak eljöttem szülni, alig vártam terhes legyek és jöhessek.Keresek majd valami mást, de eléggé vacilálok hogy inkább még egy baba. Jövő szeptemberben menne a fiam bölcsibe, akkor már több mint 2 lesz,de nem tudom mi legyen. szívesen maradnék, de a pénz is jól jönne. Ha meg maradok akkor meg őt nem veszik fel.Jövőre leszek 29, ha még vállalok egy babát, akkor sem leszek "öreg", hogy ne kelljek majd sehova.

2009. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is godolkodok még egy gyereken, ha nem vesznek vissza, akkor biztos vállalunk még. De jobb lenne visszamenni anyagilag.
2009. nov. 26. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!