Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemét vagyok, vagy aludna...

Szemét vagyok, vagy aludna még a babám?

Figyelt kérdés

11 hetes kisfiam mostanában 6:20kor megébred. Eleinte később ébredt és rögtön ki is vettem, mentünk szopizni. De mióta 6:20kor megébred (csukott szemmel nyöszörög és próbál a kezével cumizni), odaadjuk neki a cumit. Most például még azóta is alszik a cumival - néha kiesik és visszakéri.

Ha ébredni akarna és éhes lenne, akkor elfogadná a cumit? Félek, hogy csak a magunk kedvéért altatjuk reggel cumival és ő meg éhes :(.


2009. nov. 26. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Szerintem éhes. Szopiztasd meg és utána úgy is vissza alszik.Nálunk legalábbis így müködött ebben a korban.

7 hós baba anyukája

2009. nov. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól teszitek, hogy hagyjátok aludni, amíg ilyen "kómás". Ha éhes lenne, akkor hamar rájönne, hogy a cumiból nem jön semmi és rendíthetetlenül sírna. A kisbabáknál az éhség a legfőbb oka a sírásnak.
2009. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nálunk a reggeli szopizás kb. 1.5 óra, mert közben nyom és jön a rotyi - peluscsere. Plusz sok a tejem és kicsit pihizik közben, mert alig bírja nyelni.

Ráadásul még így is, ha megszoptatom (kiveszem legközelebb, ha nyöszörög), vissza szokott aludni délig/egyig.

Negyed órája meg se nyekken.

2009. nov. 26. 08:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen egy percig se aggódj, ha éhes lenne, nem aludna cumival, az tuti!

Úgyhogy ki ne vedd szegényt! Aludjon. Fel fog kelni, amikor valóban éhes.

2009. nov. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek, ha éhes lenne, nem cumizna hanem attól csak idegesebb lenne hogy nem jön semmi...ne aggódj, tuti nem éhezteted!! :)
2009. nov. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!