Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valamilyen homeos bogyó,...

Van valamilyen homeos bogyó, amitől jobban aludna éjszaka a babám?

Figyelt kérdés
6 hónapos a babám, eddig is keltünk éjszaka kb 2x, de az ututóbbi 2 hétben, már másfél-2 óránként kel és zöldhajnalban már fel is ébred és nem hajlandó visszaaludni. Éjszaka csak szoptatással tudom visszaaltani. Nekem már remeg a kezem olyan kimerült vagyok. Ráadásul napközben is csak fél órát alszik d.e és d.u.-n. Szóval most nagyon kivagyok a fáradtságtól.
2011. szept. 2. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Folyton ébredt, nem akart visszaaludni, hajnali 5-kor felkelt. Vettem borostyán láncot neki, azóta sokkal nyugodtabban alszik. Néha még most is megébred, de max. 1-2 alkalommal, és reggel is alszik általában fél 7-7-ig.

Pedig nem hittem a láncban, ökörségnek tartottam. Már nem. :)

Szintén 6 hónapos baba anyukája

2011. szept. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a fogzás okozza, segíthet a Chamomilla, vagy a Belladonna, esetleg a Viburcol kúp.
2011. szept. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem a foga miatt kel. Mert nem sír, csak nyafizik, hogy vegyem ki. Mellreteszem és már semmi baja.
2011. szept. 2. 10:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs az offért de mintha én írtam volna. Ugyanilyen a babám, szintén 6 hós. Sedatif PC- t próbáltuk, alvászavarra illetve Chamomilla Vulgaris 15CH a fogacskák miatt de ugyanúgy óránként felébred. Már tanácstalan vagyok, mit próbáljunk mert ezek se váltak be :((( Hulla fáradt vagyok én is. Nem éhes, pelus oké, nem fázik, nincs melege stb. ezekre mind figyelek. Totál tanácstalan vagyok. Engem is érdekelne, kinek mi vált be?!?
2011. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hónapja ezt csinálják.1-1,5 óránként kelnek felváltva,fogak kint vannak azok miatt nem ébrendnek,mozgási fejlődésen már túl vagyunk hisz 1 hónapja a mennésen kívül mindent csinálnak,de kelnek és nyafiznak..viszont ahogy írta az egyik hozzászóló én sem hiszek a borostyánláncba de ha meg még is az a megoldás akkor biztos nem sajnálnám rá a pénzt ..de ha az sem segít akkor meg kidobtam nem kevés összeget...szóval még keresem az arany középutat:)))Kitartást nektek is!!:)
2011. szept. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok,hát nem nagyon akarlak elkeseríteni de nem lesz semmivel sem jobb az alvás,majd kinövik ezt az idöszakot.Nekem 18hós a fiam,végigpróbáltunk mindent kúpot,bogyót,láncot,sedativ pct,nem használt semmisem.kész vagyok már én is,borzalmas mindíg kelni.Bár az elmúlt hónapban már volt hogy 4éjszakát átaludt:)majd csak kinövi.Azzal szoktam magam nyugtatni,hogy milyen jó nekem hogy van kihez felkelni,mert valakinek nem adatik meg hogy gyermeke legyen.Tartsatok ki.Jah,próbáld még meg a coffea tosta ch15 a homeoból,hátha...
2011. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!