Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Maradjak ugyanannál a tápszernél?

Maradjak ugyanannál a tápszernél?

Figyelt kérdés
Eddig milupa 1-est evett a kisfiam, most már a 2-es kell. Vehetek másfajtát, vagy maradjak a Milupánál? Ti váltottatok igy?
2009. nov. 26. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is tápszeresek vagyunk és ebben a kérdésben azt ajánlom kérdezd meg a gyermekorvost. Ha nem unja és még mindig megeszi akkor maradj ennél a tápszernél.

7 hós baba anyukája

2009. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg a gyerekorvos úgyis azt a tápszert fogja előnyben részesíteni, amelyik cég fizet neki, hogy az ő termékét reklámozza. szerintem nyugodtan adj neki másikat, ha ezt drágának találod.
2009. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mindig más tápszert veszek, mindig amelyik akciós. Bár az én babám már majdnem 1 éves, 9 hónapos kora óta kap tápszert.
2009. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. mi sajna kezdetek óta tápszeresek vagyunk. eddig Milupát adtam neki, de hát akcióban vannak ettől sokkal olcsobbak is.
2009. nov. 26. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!