Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen könyvet vegyek 1,5éves...

Milyen könyvet vegyek 1,5éves gyereköcömnek? Háziállatosat, vagy amit a tiétek szeret?

Figyelt kérdés
linket is irhatok,vagy cimet.
2009. nov. 26. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk keménylapos, amolyan nézegetős van, azt szereti.

Polifoamhoz hasonló anyagra vannak ráragasztva a lapok. Háztáji állatok vannak rajta, de több fajta van ebből. Az STB Kiadó gondozásában készült.

Nem drága, bár csak képek vannak benne (liba, tehén, kutya, pulyka, páva, kakas,...). Szép színes, kislányom lelkesen mutogatja, és mondja hozzá, hogy "búú, vau-vau,...". :)

Linket most nem tudok, de ha találok, beteszem ide.

Ezen kívül vannak mesekönyveink (Benedek Elek, Grimm,...), mondókásaink (Hóc, hóc katona, Ünnepsoroló,...), de ezek még nem érdeklik.

2009. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom még csak 13 hós, de nagyon szereti a könyveket. Ő nagyon szereti a cicákat élőben is nézni, meg könyvben is síkít nekik úgy örül, meg babákat szeret nézni képen (főleg a saját fényképét.) A többi állatot is szereti. A tiednek van olyan valami, amit élőben szeret nézni? Autó? Vmilyen állat? Keress szerintem valami azokhoz hasonló könyvet. Ja és keménytáblásat szerintem, az strapabíróbb.
2009. nov. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az állatosak kellenek ilyenkor, azokat nagyon szeretik. Olyant keress, amiben minél többféle állat van (nem muszáj háziállatos), de nem csak ábrák, hanem rendes környezetben, fák, virágok, bogarak, traktorok stb között. Az én 1,5 évesemnek sok van és nagyon szereti őket, minden apróságot észrevesz rajtuk.
2009. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!