Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már lázas a babátok?

Volt már lázas a babátok?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idősen, és meddig tartott?Hány fok volt a legmagasabb?
2009. nov. 25. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

rengetegszer.

minden náthaánál lázas kb.

a legmagasabb 39,5 volt, na az durva volt...

2009. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk most 10 hónapos a babánk és még hála istennek nem volt láza.Egyszer volt hőemelkedése,akkor 37,6 volt.Germicid kúpot adtam neki és egy óra múlva már semmi baja nem volt.
2009. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először fél évesen, pár napig, egy hétig volt náthás, talán 38,6 volt a legamgasabb.

Utána valahol a 14. hónap körül, hasonlóan, és most a napokban a foga miatt, 17 hósan, 38,2 volt a legmagasabb, amit mértem, 3 napig ingadozott a láza.

2009. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 hónapos oltás utáni hajnalban 39 fok volt. Az oltás napján 38.5, és másnap is 38.5. A germicid-c segített, meg az állott vizes-száraz törölközős módszer. Nagyon rossz volt!!! Azt mondtam, hogy inkább ordítson egész nap, de mégegyszer ne legyen ilyen lázas!!! Amikor már kezdek megsüketülni, erre gondolok :)
2009. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves a babám, eddig 3-szor volt pici hőemelkedése, a 3 oltás után. Beteg még nem volt egyszer sem.
2009. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!