Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! A ti babátok is...

Anyukák! A ti babátok is sokat alszik ha lázas?

Figyelt kérdés
39, fokos láza van és reggel 8tol alszik,azt sem tudom mitől van, délután megyünk orvoshoz de addig nem tudom mit csináljak vele, felvegyem-e?
2010. dec. 15. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyd aludni, az sokat segít, jobbulást
2010. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A láz nem csak a babákat, de még a felnőtteket is ledönti a lábukról. Alvás közben az immunrendszere ezerrel dolgozik, én hagynám... főleg, ha aludna és felébreszted, csak nyűgös lesz. Jobbulást a kicsinek!
2010. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, csak ugy sajnálom szegénykémet:-(
2010. dec. 15. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Hagyd aludni,tudod ha lázas vagy Te akkor Te is egész nap is tudnál aludni!


Nálunk sajna fordítva van!A lányom egyszerűen nem hajlandó elaludni amíg van láza!Vagy ha ájjel felszökik megint akkor egyből felébred!Ő ilyenkor csak hozzámbújva fekszik!Vagy háttal vagy szembe, de össze kell érnünk! :)

Hál isten még csak egyszer volt ilyen kb 1 hónapja!


Jobbulást!

2010. dec. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Pedig az a legjobb ha ki tudja aludni. Sajnos az enyémeim pörögnek ezerrel még ha lázasak is, pedig gyanítom ha csak 1 napot aludnának, olyan jó nagyot, gyors meg is gyógyulnának. Hagyd csak, ő amit tehet az a legjobb ha alszik. Jobbulást!
2010. dec. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2010. dec. 15. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Hagy aludni ameddig akar.Sokkal elöbb gyógyul.Jobbulást neki!
2010. dec. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!