Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oltástól lázas szokott lenni...

Oltástól lázas szokott lenni a babátok? Éjszaka jön ki vagy már nappal?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam mindig belázasodott oltás után holott a védőnő azt mondta ,hogy a gyerekek többsége nem szokott belázasodni így előre ne adjak neki lázcsillapítót.Ha 2 oltást kapott egyszerre akkor nagyon ha csak 1-et akkor kevésbé lázasodott be.
2011. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk csak hőemelkedés volt, az is csak nagyon enyhe. Az oltás napján, estére várható a láz, illetve van, akinek másnapra is marad.


Ritka a láz, én is úgy tudom, de azért legyen otthon kúpod mindenképpen.

2011. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kisnita ***** válasza:
Az én kisfiam soha nem lázasodott be nekünk a védőnő azt mondta ahogy hazaérünk egyből adjak egy fél Germicid kúpot és borogassam be a szuri helyét. 1x volt hőemelkedése amikor 18 hónaposan kapott oltást, napközben semmi nem volt, estére ment fel 37,3-ra.
2011. máj. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam a kéthós és a három hós oltásnál is másnap lázas volt. Furcsa, hogy csak másnap.
2011. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!