Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2honapos babam mostmar többet...

2honapos babam mostmar többet van fent nappal de mit csinaljak vele? Nem tudom lefoglalni semmivel

Figyelt kérdés
ha felebred akkor azonnal cicit akar vagy sir,de nem alszik,gügyögni meg nezelödni nem akar,nem erdekli,ti mit csinaltok ilyenkor?vagy mindenkinek elvan a gyerek csak ugy .....nekem miert nem
2009. nov. 25. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk kis programjaink vannak minden nap ugyanaz.Pl.sétalok vele a szobában, fogom a kezemben és nézelödünk,játszoszönyegen nézelödik meg lökdösi a lógó játékokat,ágyban fekve nézegeti a pörgö madárkáit, vagy lefekszünk a nagy ágyra és beszélek hozzá, énekelek. Öt nagyon érdeklik ezek a dolgok mindig próbálom kitalalni, hogy most éppen melyikhez van kedve.
2009. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam sincs el egyedül. Egyetlen dolog köti le kb. fél órára: a kiságya feletti körforgó. Ez is csak akkor, ha nem nyűgös vagy túl álmos. Én szoktam őt tornáztatni, énekelni neki, hanyatt fektetem és mókázok vele (puszilgatom a pociját, csikizgetem, stb), aztán ha megunta, ölbe veszem és úgy is beszélgetek hozzá, énekelek neki. Illetve ő sokat nézi a tv-t (sajnos), gondolom tetszik neki a színes, mozgó, beszélő doboz. Próbálom neki mutogatni a játékait és beszélni neki róluk.

Nagyjából ennyi. Mondjuk az én fiam max 1 órát van ébren, este többet de akkor nyűglődik, úgyhogy szambázunk vele a lakásban fel s alá.


Még a zenélő cuccok is lekötik pár percre a figyelmét.

2009. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű :)Mi ezzel ütjük el az időt,játszószőnyegezünk ,forgó nézése az ágy fölött ,anya gügyögésére figyelek ,erre mosolygok ,vagy nem ... Aztán 1 ,1.5 óra múlva elálmosodok és talán el is alszom :) Majd elmegyünk sétálni !
2009. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is csak nézegettük a játékokat 2 hónaposan, mutogattam neki mindent, egyedül max 10 percig volt el a játszószőnyegen. A forgó is max 10 percig érdekelte, uh én mondókákat mondtam neki (Weöres Sándor, népi mondókák intereneten egy csomó fent van pl itt [link] azt nagyon élvezte, most is imádja, (4 hónapos) Meg persze nálunk is ment a járkálás fel-alá a lakásban, és azt is szerette, ha pihenőszékbe vagy hordozóba tettem, és vittem magammal, miközben a házimunkát csináltam.
2009. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!