Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba, aki nem...

Van olyan baba, aki nem szereti a krumplit, a főzelékeket?

Figyelt kérdés
6 hónapos lesz kisfiam,tápszeres, egy hónapja eszik gyümölcsöket. néhány napja próbálkozunk a főzelékkel, de nem jön be neki. se a krumpli magában, sem tökkel, sem répával. mit adjak neki, hogyan?
2009. nov. 25. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem kéri még a főzeléket. Én kicsit kihagynám, aztán a krumplit keverném például főtt almával. Először az alma legyen több, és fokozatosan emeld a krumpli mennyiségét. Így szokja a másik ízvilágot és a kicsit másabb állagot is.
2009. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

keverd gyümölccsel először, almával, barackkal...

az enyém sem szerette soha, csak úgy eszi meg, ha belecsempészem valamibe.

2009. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Lányommal ugyanez volt. Én úgy oldottam meg, hogy kevés krumplit tettem csak a kajába, általában fele vagy harmada annak mint ami a receptekben olvasható. Csak "mutatóban" volt a kajákban, téyleg éppen csak süríteni. Pl 2-3 almához fél burgonya, és persze kicsit később már a csirkemell egy evőkanállal.
2009. nov. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én babám vagy 3 hónapig semmi zöldséget nem evett meg. Nem is erőltettem, kb 1 héten 1-szer megpróbáltam, ha nem kellett, nem adtam. 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, kb 9 hónapos volt, mikor elfogadta, de lehet, hogy 10 is megvolt már. Azóta viszont mindent szeret.

Előtte néha próbálkoztam átveréssel, sok sok almában elkevertem egy mini krumplit, meg ilyenek, de nem igazán foglalkoztam ezzel. Úgy voltam vele, majd megeszi, amikor ő akarja.Hát így is lett :)

2009. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak! Én is így vagyok vele, az én kislányom se eszik meg nagyon semmi főzeléket.Remélem én is így járok mint te, hogy később enni fogja. Te mit adtál neki addig, csak tejcsit?
2009. nov. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöket, husikat, zabpelyhes dolgokat, anyatejet!
2009. nov. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
anyatej sajnso már nincs.... husit meg még nem adnék neki....
2009. nov. 27. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!