Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek üveges bébiételt...

Szerintetek üveges bébiételt vagy házilag készített fözelékeket kapjon a 6 hónapos baba?

Figyelt kérdés
pro és kontra érdekelnek a vélemények
2010. febr. 1. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Változó mert az én babám először csak az üvegest ette később 8-9 hónaposan amit én főztem neki.De sok mindenki csak a saját főztjét adja.próbálj neki főzni ha nem jön be akkor vegyél!Sok sikert!
2010. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én adtam ezt is azt is. ÁLTALÁBAN HÁZIT KAPOTT, DE HA ÚGY JÖTT KI A LÉPÉS, ADTAM BOTIT IS. sOHA SEM VOLT GONDOM AZZAL, HOGY NEM EVETT MEG BÁRMIT IS. iGAZ, NEM EGY NAGYEVŐ A KISLÁNYOM, DE MINDEN ÍZT SZÍVESEN KIPRÓBÁL.
2010. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi! Ezt elbénáztam :(
2010. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én főzök neki, leginkább azért mert nagyon sokat eszik, és így olcsóbb. Eleinte tartottam is a bébiételektől, de azt mondják megbízhatóak, sőt lehet hogy még jobbak, mint az áruházban vett - ki tudja mivel kezelt - zöldség, gyümölcs. De anyagilag nem bírnám, ha csak üvegeset enne. Gyümölcsből szoktam neki üvegest venni (mert csak alma, banán van most) így abból veszek barackot, szilvát, körtét.
2010. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én vegyesen adom, attól függően, hogy milyen kaja van itthon, hogy mennyire van időm, hogy éppen mit szeretnék neki adni. Van, amiből csak az üvegeset eszi meg, abból üvegeset adok, tökéletesen megbízom a minőségében. Szoktam mirelit gyümölcsöket venni, szilvát, barackot, meggyet, ezeket mindig elő tudom venni, egy csomag hetekig elég, ezeket általában banánnal mixelem. Húsos ételeket eddig üvegesből adtam, de mostanában már a csirkemájat én készítem neki, és jégkockatartóban fagyasztok adagokat. A sütőtököt például mindig frissen sütöm mert azt mi is szeretjük. A burgonyát csakis üvegesben eszi meg, ezt sajnálom, mert az mindig lenne itthon, saját termesztés, de nem tudom vele megszerettetni. A répát csak a levesben főttet szereti, és az üvegeset. Szóval én mindkét fajtát támogatom.
2010. febr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én általában főzök, de mindíg van itthon üveges is. Ha elmegyünk itthonról, akkor azt adom neki. Néha itthon is bontok neki, havi max kettő alkalommal, amikor elhavazódok az itthoni teendőkkel, vagy hosszabra sikerül a délelőtti séta.
2010. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

8 hónapos a lányom. Üvegesből a sárgabarackosat és szilvát, meg az alma-banánt hajlandó megenni, semmi mást a világon, se zöldségest, se húsost.

Háziból meg bármit teszek elé, na jó, talán a sütőtököt nem annyira, befalja.

Úgyhogy főzök. Ez amúgy is csak akkor gáz, ha megyünk itthonról napközben, mert akkor előre kell főzni, nem elég az üveget levenni a polcról .Amúgy is jobb szerintem a házi, mert az eredetiek ízével összevetve a legtöbb a fasorban sincs az ízével.

Egyébként nem biztos, hogy ebben a kérdésben én mérvadónak számítanék, mert a legtöbb dologból a házit részesítem előnyben, most épp házi csirkét keresek a lányomnak, nahát tél közepén mit akarok én??? De lett, igaz csak tavaszra lesz vágható, de jobb későn, mint soha!

Szummázva: házi.

2010. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindennap főzök a kisfiamnak. Próbálok nagyon változatosan, és megbízható helyekről beszerzett alapanyagokat használni. Gyümölcsöt is általában magam készítem. Szerencsére van saját meggy, őszibarack, cseresznye, gesztenye a mélyhűtőben. De éppen tegnap bolti vilmoskörtéhez kevertem banánt, mert télen nem találtam ehető körtét. Szóval én a házi híve vagyok. Egyrészt szeretném, ha kisfiam hozzászokna a házikoszthoz, másrészt nagyon drágálom a bébiételeket, még ha meg is tehetem, hogy megvegyem.
2010. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

eleinte üvegeset evett, az biztos ellenőrizve van,

aztán 7-8 hósan fele üveges fele házi, így olcsóbb is volt, meg szerettem volna, ha az én főztömhöz szokik

10 hós múlt és szinte azt eszi,amit mi, amikor fűszeresebbet, vagy puffasztót eszünk akkor üveges felturbózva rizzssel, tésztával vagy krumplival +tojás sárgája, sajt ilyesmik

2010. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!