Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hósan lehet fogzik? Innentől...

3 hósan lehet fogzik? Innentől mikor bújik ki a fog? Meddig tart ez az időszak?

Figyelt kérdés
Nyűgös nagyon, mit csináljak? Adható neki v.mi amivel könnyebb neki? Homeósra gondolok.
2009. nov. 25. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:

ez mrá a fogzás jele, főleg ha nyáladzik is meg állandóan a szájában van a keze, mint az enyémnek:)

a fogak viszont 6 hónapos kor körül fognak elkezdeni kibújni. Amíg nem piros az ínye, nagyon nincs mit csinálni vele.:( Mi vettünk Dentinox gélt, majd azzal fogom neki kenegetni ha beindul az igazi fogzás.

2009. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
addig fog így szenvedni??? nagyon nyűgös, le sem tudom tenni! köszi a választ.
2009. nov. 25. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a nyűgösség nálunk 2 hét alatt elmúlt.

A kisfiunknak is 3 hónaposan kezdődött, 4,5 hónaposan kibújt az első foga, 5 hónaposan a második.

Ami bevált: chamomilla vulgaris 15 ch éjszakára (elvétve sírt fel, kb. 2-3 alkalommal), Dentinox gél gyors fájdalomcsillapításra (ennek a hatása nem tartós, tényleg csak tüneti, főleg hogy fincsi, és lenyalogatja...). Valamint, amiben nem hittem, és mégis, a borostyánlánc.

2009. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet nyűgös, nem kell mindent rögtön a fogra kenni. Nem írtál mást, hogy mitt vettél rajta észre, sem azt, hogy mióta tart. Így nehéz megmondani, hogy tényleg a foga miatt nyűgös e, vagy vmi más zavarja. Homeos szerből pedig rengeteg van. Az alapján kell kiválasztani, hogy milyen tüneteket veszel észre babádon, különben nem használ. Itt van egy link, ahol megtalálod és kiválaszthatod a neki megfelelő szert:

[link]

2009. nov. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

2-nak: Fogzik, minden tünet jellemzi, csak nem írok litániát. Megnéztem az ajánlott linket, de sajna nem a kérdésemre volt válasz. Kérdést lásd fenn. Azért kedves tőled! ;)

2009. nov. 25. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet már fogzás, az én kisfiamnál is ilyen korban indult meg, amit a doki is megerősített. 4,5 hónaposan ki is bújt az első foga, aztán rá egy hétre a mellette lévő. Azóta sokkal nyugodtabban alszik éjszaka. Pár nap múlva töltjük a 6. hónapot.
2009. nov. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok: nem lesz olyan nyűgös végig. Ma melegfront van. Nem lehet hogy azt érzi a babád?
2009. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A linket azért küldtem, mert abban megtalálod a homeós szereket, és azt is, hogy mennyit kell bevenni belőle.

Arra nem lehet válaszolni, mikor jön ki a babád foga, mindenkinél más, mi 4 hós kora óta várjuk, most 7, még mindig nincs fog. Vannak jobb és rosszabb napok. Ínye már vastag, de a tetején még nem látszik a fehér csík, de már nem is engedi megnézni, így nem tudom meg mikorra várható.

Szerintem amúgy válaszoltam a kérdésedre, mert a homeós lista megvan, a többire meg senki sem fog neked igazán választ pontos időpontot mondani.

2009. nov. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!