Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért vagyok ilyen fáradt más...

Miért vagyok ilyen fáradt más is van így?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos a kislányunk este 7-8 fele alszik el mostanába, de én már ekkor annyira elvagyok fáradva hogy egyszerűen nem tudom nyitva tartani a szemem. Ha Apa itthon van akkor segít altatni. Nappal nem alszik 20 percnél többet, egész nap játszunk meg minden.
2009. nov. 25. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem kérj laborba beutalót a házidokidtól. Lehet vérszegény vagy.
2009. nov. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia ez valószínű az őszi átállás végett is van én is ugyan így vagyok vele 1hónapja. Nem tudom ti mennyit levegőztök de lehet hogy az segítene,csak sajnos nem minden nap mehetünk ki ebben a ködös rossz időben.Este alig várom hogy elaludjon a baba aki 9-hós, és én is lefeküdjek.
2009. nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A terhesség óta vasat szedek.Most 6 hós a baba.Ha kihagytap 2-3 napot,mint akit agyonvertek olyan fáradt voltam és szétszort.Nehezen fogalmaztam a mondatokat.Neo-ferro-gamma 2X1.A körzeti orvosom mondta,hogy szedjem amíg szoptatok,mert én mindíg vérszegénygyanús vagyok.
2009. nov. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!