Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel folytassam a hozzátáplál...

Mivel folytassam a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
4 hósan elkezdtük az almát a héten azt szokjuk. jövő héten mi legyen ? sárgarépa ? sütőtök ? banán ? sajnos most télen nincs sok választék. babó még anyatejes ( és tudom hogy sokan azt a nézetet vallják hogy 6 hóig csak anyatej de én így döntöttem )sárgarépát higítsam anyatejjel ?
2009. nov. 25. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:

(Ha van tejed, tök fölödsleges volt elkezdeni.)

Én 6 hónaposan kezdtem és gyümölcsökkel, a zölsdégeket mostanában (8 hónapos múlt) eszi csak magában, előtte is csak gyümölccsel ette.

Amúgy nem úgy csináltma, hogy egyszerre egyfélet, hanme bele közepébe, tehát nem egy hétig egyfélét, hanem mindját többfélével kezdtem.

alma, banán, körte, szilva, barack..

2009. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link] -n letudod tölteni ingyen a szakácskönyvet.

2009. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!