Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 4,5 hónapos. Délelőtt...

A babám 4,5 hónapos. Délelőtt megeszik kb.80g gyümit, utánna kap tápszert. Délben adhatnék neki főzeléket, szintén fél adagot + tápszert? Nem akarom teljesen kiváltani még egyik étkezést sem.

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgyse követed a védőnők és orvosok általános ajánlását a hozzátáplálásról, akkor miért pont tőlünk kérdezed meg???
2009. nov. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont nem tőled kérdeztem, hanem olyantól aki értelmes választ tud adni!
2009. nov. 25. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Helló, akar valaki értelmes választ adni? Senki?

Akkor szia...

2009. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnálattal tapasztalom, hogy az oldal és a válaszolgatók színvonala rohamosan csökken! :(

Itt csak fogyik válaszolgatnak vagy normális emberek is vannak az oldalon? Nincsenek? Akkor sziasztok....

2009. nov. 26. 08:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia kedves Kérdező! Bár már nem aktuális a kérdés, mert már rég volt 2009, attól én még írok Neked, lehet, hogy olvasod. Nem csodálkozom, hogy kiakadtál, mert a válaszolók nem voltak veled valami kedvesek. Mindegy, nem kell hozzájuk lesüllyedni. A kérdésedre az én véleményem az, hogy én is ugyanígy csinálom. Nem nagyon akarom kiváltani az étkezést, mert úgy gondolom, hogy egy üveg alma nem egyenlő kb. 170 ml tápszerrel energia szempontjából. A gyümölcsöket én általában köztes étkezésként szoktam beiktatni, vagy akkor, ha nem akar enni a kisfiam a "kötelező" (na, ezen majd megint fennakadnak!!) evésidőben. A főzelék után én nem szoktam tápszert adni neki, nehogy hasmenése legyen a picikémnek. (Igaz, hogy a nagykönyv azt írja, hogy lehet adni.) Inkább előbb adok Neki enni, minthogy megvárjam, míg kellene ennie. Tudom, hogy későn írtam már a választ, de remélem, hogy van más is,aki olvassa a kérdést, és érdekli a válasz, annak talán segítettem. Szép napot!
2012. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!