Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vírusos fertőzésnél hány...

Vírusos fertőzésnél hány napig szokott lázas lenni a babátok?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés, de szombat este óta 38-38,5 között mozog a babánk hője, kivétel tegnap és ma napközben,amikor láztalan volt de estére mindig újra belázasodik vagy hőemelkedése van. Doktornő azt mondta enyhe vírus lehet vagy a 3 napos láz. A 3 nap elvileg ma este tellik le de most is hőemelkedése van, legalábbis mikor letettem az volt, remélem azóta nem ment feljebb. Nyugtalanul alszik 3 napja ezért nem akarom felébreszteni lázmérésre.
2009. nov. 24. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a maximum 2 nap volt, de azért ez babánként változó.

Nem kell felébreszteni a lázméréshez, elég, ha a kezeddel megnézed, hogy lázas-e, nagyjából úgyis érzed.

Szerintem még nincs miért aggódnod.

2009. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben a cipőben járunk!Esténként 38,5 a láza,nappal nincsen...Mult hét kedden kezdődött,ma el kezdett folyni az orra.Úgy néz ki megfázott...az orvos szabin,nincs helyettese...lehet hogy az ügyeletre megyünk,mert ez idegtépő!
2009. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom múlt héten volt 3 napig (pont 3 napig) lázas. Plusz náthás, de ezenkívül semmi más tünet nem volt. Ahogy jött, úgy el is ment a dolog 3 nap után, már csak minimális nátha maradt.
2009. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!