Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vírusos-náthás járvány?...

Vírusos-náthás járvány? Mennyi idő alatt múlik el?

Figyelt kérdés
Már másfél hete tart a fiamnál a vírusos betegség. Voltunk dokinál, írt orrcseppet, vitamint javasolt, valamint, hogy szívjuk az orrát. Mennyi idő alatt múlik el? Éjszaka nehezen kap levegőt, sokszor felsír. Már úgy sajnálom.
2011. okt. 5. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hós korában volt ilyen a kislányomnak, akkor 1 hét után jobban lett, 2 hét alatt múlt el teljesen.

Most 8 hós, már 1 hete nyűglődök vele én is. (Ugyanazokat a kezelési javaslatokat kaptuk, mint ti.) Amennyire utánaolvastam, az orrszívás a legfontosabb mozzanat, mert ha nem jön ki a váladék, pang és ráhúzódhat a gyulladás a fülükre, arcüregükre.

2011. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Két hétig tartott nálunk.
2011. okt. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már 2hete folyik az orra, de amúgy az első 1hét volt a borzalmas, 15hós kislány
2011. okt. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 hónapos, két és fél hétig tartott és kb. egy hét után a fülére húzódott, így középfül gyuszija lett. :( Sajnos muszáj volt antibiotikumot szedni, de már teljesen jól van.
2011. okt. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!