Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vírusos szemölcs mitől alakulh...

Vírusos szemölcs mitől alakulhatott ki 14 hónapos lányom végbélnyílása mellett?

Figyelt kérdés
Ma voltunk bőrgyógyászaton, egy ecsetelőt írtak fel rá, de ott is meg voltak szinte lepődve, hogy hogy került oda.
2011. aug. 19. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom általad vagy az által aki tisztába teszi, fürdeti. Lehet, hogy nem mostatok elég alaposan kezet. De ez csak tipp. Szerencsére még nem volt ilyen tapasztalatunk!


15 hós anyukája

2011. aug. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De hát ez az, hogy mindig kínosan ügyelek a kézmosásra, szóval ezért sem értem...
2011. aug. 19. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószímű a te szervezetedből kaptam meg magzati korban, viszont most kicsit legyengült a szevezete és kijött rajt.

Nekem is virusos szemölcsim lettek egy hét alatt kb. 20. Kaptam a börgyógyásztól ecsetelőt, kétszer vissza is mentem, nem tudott segíteni, nem múlt. Majd kínomban elmentem egy természetgyógyászhoz, ő azt mondta, hogy foghagymával ecseteljem háromszor naponta, két hónapig. Kéthét alatt eltünt, a foghagyma virusölő.

2011. aug. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Uszodába nem jártok?
2011. aug. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, hol lehet kapni foghagymát ? :)
2011. aug. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
babaúszáson? mi ott kaptunk.:(
2011. aug. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Strandon eddig 2x voltunk, de ez már előtte is megvolt a lányomnak. Csak én addig azt hittem, hogy ez valami aranyérféle lehet, mert nem tipikus szemölcs kinézetű, hanem mint egy kis bőrkinövés, és mivel közvetlen a végbélnyílás mellett van, ebből gondoltam ezt. De aztán felvilágosítottak, hogy nem aranyér, hanem szemölcs. :(
2011. aug. 22. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!