Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hós lányom Nestlé beba HA+AR...

3hós lányom Nestlé beba HA+AR tápszert fog enni, nagyobb lyukú cumisüvegre lesz szükségünk?

Figyelt kérdés
Idáig NUK-ot használtunk, nagyon jól beevált. Sajnos nagyon sokat bukik, ezért megpróbáljuk a HA+AR-t, hátha segít. Sűrűsége miatt elképzelhető, hogy nem fog átjönni a cumin?
2009. nov. 24. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi is ezt esszük. A sima tápihoz 1-es MAM cumit használtunk. Az jól bevált. Az AR-hez már 2-est, de mindig összegyűlt a cumi elejében a tápi és bedugult. Kerestem 3-ast, de nem kaptam sehol. Így vettem X-et, ami 6 hós kortól való pürékhez. Eleinte nem tudott belőle enni, mert nagyon gyorsan jött, de néhány nap alatt megtanulta. Most 4 hónapos, és gyönyörűen eszik vele. Egyébként ettől a tápszertől is bukik, csak lényegesen kevesebbet.
2009. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!