Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha Avent cumisüvegre Mam...

Ha Avent cumisüvegre Mam cumit rakok, ugyanúgy működni fog a levegőzése? Nem horpad be a gyerek feje? :D

Figyelt kérdés
És még egy kérdés: Avent 3-as cuminak hányas Mam cumi felel meg? Sajnos nem kaptam Aventet, ezért próbálnám ki a Mam cumifejet, itt olvastam, hogy passzol hozzá.
2010. okt. 23. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
szia. másfél éve én is használtam avent cumisüveghez mam cumit. soha nem volt semmi gond vele, ráadásul olcsóbb is. sajna a méretezésekre már nem emlékszem.
2010. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyos vagy!!!

Meg fogom próbálni mindenképpen, de hátha valaki segít a méretezéssel kapcsolatban is (remélem).

2010. okt. 23. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is működött tökjól, kompatibilis!

Az a helyzet, hog az Aventesnél ugye több luk van a "nagyobb" cuclin, míg a Mamnál maga a luk mérete nő.

Ugyanúgy van számozás egyébként: 1,2,3 (asszem 4-es már nincs ha jól emlékszem) és van főzelékes cumi is, ami egy X-alakban bevágott cumifej, nekem nagyon bevált a lazább tejpépes italokhoz, vagy a rostosabb gyümilevekhez.

2010. okt. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, nagyon köszönöm Neked is! :)
2010. okt. 24. 08:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!