Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom hozzátáplálni? Most...

Nem tudom hozzátáplálni? Most mi lesz?

Figyelt kérdés

6 hónapos kislányom két hete elkezdtem hozzátáplálni.Eleinte csak gyümölcs bébiételeket vettem.majd egy hét után gondoltam jöhet a főzelék.Több fajtát is kínáltam Neki, de egyszerűen azokat nem fogadja el..Fintorog, nem nyeli, kiprüszköli..Ekkor adtam Neki olyat amit tudom, h. szívesen megevett, a sütőtököt.De most azzal is u.ezt csinálta..:(

Ennyire rossz lehet a sósabb íz?

Így mi lesz?mert ugye nem csak édesből áll az étrend...

Lehet, h. ezek után már a gyümiket sem fogadja el..:(


2009. nov. 24. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Alma-burgonya?Próbáltad?Nálunk a gyümik után ez jött:)
2009. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11 hós a kislányom, és a direkt neki készített főzeléket nem eszi meg , soha nem is ette meg. a miénkből kap, ha épp kér pár falatot. de nem a zöldség a fő kajája a nnyit mondhatok. még szopik amúgy, nincs smemi baja egyelőre.
2009. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tÜrelem!fog az menni,csak kicsit lassabban. Nem baj,ha kiköpte,másnap újra add,majd megint,megint... Itt sokat olvastam,hogy ha a pici a gyümölcsöt jobban szereti,azzal kell a krumplit adni, mint alma-krumpli, őszibarack-krumpli. Aztán lehet variálni a többivel és egyre kevesebb gyümit tenni bele,majd már csak a zöldek maradnak.
2009. nov. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csak szopik és mást nem is eszik 11 hósan?

csak néha pár falat ahogy mondtad.

2009. nov. 24. 15:05
 5/5 A kérdező kommentje:

ok, akkor majd megszereti!:)

Akkor veszek krumplisakat, nem bontom fel addig a simákat.


Azért még ha van tapasztalat, várom:)

2009. nov. 24. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!