Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mennyi pénzből nevel...

Ki mennyi pénzből nevel gyereket? Nem a pénztárcákba akarok kutatni, hiszen mi is hónapról- hónapra élünk, mint sztem sokan, de mindenünk megvan, ami kell. (max. Csekket fizetünk később, a főbérlőnk nagyon rendes. ) Csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 12:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyed 87000, Van 2 jelzáloghitelünk, (30 ezer) a férjem előző házasságából 2 gyerek, oda a gyerektartás 45-50 ezer. A páromnak nettó fizuja kb. 120.000. A házunk felújításra vár, így valamennyit spórolnunk is kell. A szüleim rengeteget segítenek, a babának mindene megvan. És ez a legfontosabb.
2009. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

havi nettó 250 ezer a bevételünk, egy gyerek.

van személyi hitelünk, autóhitelünk és rezsink a többi a kaja, gyerek és minden más. nem panaszkodom sokat csavargunk, nyaralni is voltunk, de ez mind a tudatos vásárlásnak és a sok spórolásnak köszönhető

2009. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
400 ezer forint, két gyerek. A hitel+rezsi kb. 250 ezer forint. Jövő hónapban már csak gyed-et kapok, hát érdekes lesz! :(
2009. nov. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 190-215 e nettó, 1 gyerek. Lakáshitel 65 e + rezsi, + gyerek költségei (kb. 30 e), + étel. Nem sok dologra futja, magunkon spórolunk, meg akciókat lesek, olcsóbb ételeket főzök, olykor egy-egy csekket "csúsztatok". :/
2009. nov. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!