Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak nem bírom ki...

Mit csináljak nem bírom ki nagyon sajnálom?

Figyelt kérdés
5-hó babám még nem fordult meg.gyerekorvos ajánlotta,hogy minnél többet legyen hason,mivel elég sokat van kézbe.de annyira ordít sívákodik és a könnye is nagyon folyik mit tegyek?nem bírom.
2009. nov. 24. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
vidd el gyógytornászhoz, lehet, h le van tapadva 1 izom és attól sír így, mert fáj neki.
2009. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem 6,5 hónaposan fordult meg, 7 hónaposan felült, 7,5 hó: kúszás, mászás, felállás, és pont 10 hónaposan elindult. Most 11 hós és szó szerint szalad is.

Egyszóval nyugi, ne erőltesd, nincs elkésve a babucid! (manapság nagy divat a gyógytorna...)

2009. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó válaszoló,nagyon aranyos vagy.:-)akkor megprobálok egy kicsit megnyugodni.
2009. nov. 24. 13:04
 4/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem a védőnő mindig mondta is viccesen, hogy picit lustácska a babám, aztán meg kerekedett a szeme, mert megelőzte az összes kortársát. :)
2009. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hagyod hason,sok esély nincs,hogy forduljon. Tedd hasra és játssz vele,ne hagyd ott! Hat hónapos kor a fordulás átlagos ideje.
2009. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én is ugyanígy voltam, csak nekem nem kézben hanem háton van.

üvöltött meg vörösödött ha hason volt, aztán egyszer csak megszokta és most már szeret hason de nem az a fő poziciója.

az enyém sem fordult még meg öt és fél hónapos. Hát kicsit kezdek ideges lenni, de majd csak megfordul egyszer. de ha abból indulok ki, hogy azt hittem sosem fog hason megmaradni, akkor biztos meglesz az a fordulás is :)

2009. nov. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez volt, utált hason lenni, és 5 perc után üvöltött (nem hisztivel, hanem könnyesen).

Azt mondta a védőnő, hogy akkor is muszáj, mert ez fontos a mozgásfejlődéséhez.


Így azt csináltam,hogy naponta akár 50x hasra tettem,de mindig csak pár percre. Pár nap után már egyre több időt bírt ki üvöltés nélkül, míg kb 1,5 hét után elértük azt hogy magától hasra fordult és úgy emelgette magát.


Mostmár majdnem egész nap hason van, és behozta a lemaradást. Viszont most meg a hasról hátra fordulással maradt le, mert azt nem akarja csinálni. Hát ez van.


Jaa, azt elfelejtettem,hogy nekünk viszont az elejétől szándékosan keveset van kézben. Ez nem azt jelenti,hogy nem foglalkozok vele, odafekszem mellé, oda is hasalok ,énekelünk, csörgőzünk, mikor mit,de nem a kezemben van. Bevált, szuperül megtanult egyedül is eljátszani, és csak akkor jelez,ha tényleg odabújós kedvében van.


Kitartást neketek.

2009. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"nagy divat a gyógytorna"..... és ha tényleg baja van?

az én kislányom 6 hós koráig nem csinált semmit. kiderült hogy hipotón. most 11 hós, és elkezdett lépegetni. de mi lenne, ha nem jártunk volna tornára? megjegyzem, ingyen volt, tehát nem azért "kellett" járnunk, hogy tejeljünk...

2009. nov. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem azert elvihetned tenylg egy szakemberhez megnezetni, mert hiaba nyugtatott meg, hogy masnak milyen a babaja, minden baba mas es mas. lehet semmi beja, de lehet, hogy segitene neki egykis gyogytorna s meg kozos programnak sem rossz.
2009. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a cipőben jártunk, nekem azt ajánlotta a doki, hogy forgassam át a franciaágyunkon, aztán meg vissza is. Ez tetszett neki, pedig Ő sem szeretett hason feküdni.
2009. nov. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!