Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinél meddig tartott a fiúbaba...

Kinél meddig tartott a fiúbaba hasfájása? 7 hetesek vagyunk, de már nem bírom az éjszakákat. Négyszer kelünk a görcsök miatt, nagyon sajnálom a picit.

Figyelt kérdés
Mindent kipróbáltunk már az Espumisantól a meggymag párnáig a kúpon át, nappal elvagyunk, de az éjszakák iszonyú gyötrelmesek. Normálisan kajálok, már mindent lehetséges dolgot kizártunk az étrendemből. Anyatejes baba.
2010. okt. 4. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én kicsi fiam 2hetes koráig volt hasfájós szerencsére...nekünk az infacol jött be!!
2010. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Esetleg megnézhetnék hogy nincs e tej allergiája!!A lányomnak az volt és nem tudtam szoptatni!!!Csak Ha-s tápit kaphatott!
2010. okt. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Infacolt, HA-s tápot is próbáltuk (ez utóbbit csak éjszakánként, hiszen mindig akkor jön a baj). Sajnos, semmi eredmény. Az infacol egy hétig jó volt, utána semmi. :( Azért köszönöm a tippeket!
2010. okt. 4. 16:44
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet egy kicsit brutális de megpróbálhatnád a szélcsövet,vagy a lázmérős megoldást néha!!(De nem sűrűn mert hozzá szokik!!)Ez segít neki pukizni vagy esetleg kakilni!!
2010. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3 hónapos koráig volt hasfájós aztán egyik napról a másikra elmúlt.

Előtte mindent kipróbáltunk de semmi sem volt hatásos.

Kitartást nektek!

20 hónapos kisfiú anyukája

2010. okt. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

3 hónapos koráig

hát, nálunk szelektív hasfájás volt, mert a kiságyban fájt, anya és apa mellett nem! így aztán együtt aludtunk úgy 6 hónapos koráig, aztán amikor már nem ébredt csak 1-2x éjjelente, akkor átköltöztettem a kiságyba.

2010. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos koráis tartott. Mindent kipróbáltam. Nem csak a Magyarországon, hanem Ausztriában kapható összes gyógyszertári, homeós és egyéb "csodaszert" is. Semmi nem segített. Aztán egyik napról, a másikra megszűnt. Őrült türelem kell. Én mindig azt mondtam, hogy legalább van aki sír a házban. Erre vágytunk apával. Nagyon sokáig vártunk a babára!!!
2010. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a gripe water vált be , 1 hónapos kortól már adható. És javulás valamelyest akkor volt érezhető amikor a tejtermékeket teljesen kiiktattam az étrendemből. aztán 3 hós kora után már egész jó volt a helyzet, de úgy 7 hós koráig heti 1-2 alkalommal azért még volt hasfájás. kitartás!! Még csak most jön majd a neheze!!
2010. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7 hét az még semmi, fel a fejjel, sok kitartást. Az én kisfiam tartósan beteg, 2 éves koráig keltünk minden éjszaka 5-ször. (minimum)

Az infacolt sokan mondják, hogy jó.

2010. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha még csak 7 hetes és szóba került a tejallergia, akkor legalább 3 hónapig hagyj ki minden tejeset az étrendedből, és utána fog csak javulni. Idő kell már egy ilyen pici babánál is, hogy kiüröljön a szervezetből.
2010. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!